052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

דף הבית

אופק הובלות 052-6060209

בס"ד
 
אופק הובלות - הובלות בראש שקט
 
חברת אופק הובלות מספקת שרותי הובלות איכותיים מכל הסוגים ובכל הגדלים, באזור המרכז בפרט ולכל הארץ משנת 1995, למגזר העסקי והפרטי כאחד.

בחברת אופק הובלות מועסקים מיטב בעלי מקצוע איכותיים, בעלי ניסיון ומוניטין, הנרכש במהלך שנות עבודתנו ובעלי תודעת שרות יוצאת דופן לענף ההובלות.

חברת
אופק הובלות מנוהלת על ידי אלדד רצון ובבעלותו הבלעדית וכל מדיניות החברה מושתתת על עקרונות של הגינות, שקיפות, סבלנות, ותודעת שרות גבוהה.
לרשות אופק הובלות עומד מנוף ייעודי להובלות ציוד הדירה והפעלתו על ידי עובד מיומן ומנוסה, הן ברמת ביצוע ההובלות והן ברמת מיקומו בהובלה ותפעולו.

משאבים.

בחברת
אופק הובלות מגוון משאיות וכלי רכב בכל הגדלים המותאמים לביצוע כל סוגי הובלות בכל תנאי השטח כגון: ברחובותיה הצרים של תל אביב, וכן משאיות גדולות לביצוע הובלות דירות וציוד בעלי נפח גדול.

בנוסף משאית מנוף עד לגובה 37 מטר, להרמה של עד 400 קילוגרם, ייעודי לשירות
הובלות דירות, משרדים וציוד מכל סוג, ללא שימוש במעלית הבניין או במקרים שבהם אין מעלית.


מחוייבות לשרות.

בחברת
אופק הובלות מקפידים על מתן שרות לקוחות איכותי,מהיר וזמין ברמה הגבוהה ביותר. החברה מספקת שירותי הובלות באדיבות, מקצועיות והגינות ומקפידה על לקיחת אחריות על כל תהליך ההובלה על כל שלביה. לקוחות החברה מקבלים יחס אישי ואדיב, הגורם לכל תהליך ההובלה מראשיתה ועד לסופה להיות חוויה קלה, נעימה ולעתים אף מתקנת על ניסיונות העבר.

אזורי עבודה בארץ.

הובלות בתל אביב וגוש דן, חדרה ועד לגדרה, ולכל הארץ.

 
לקשר ישיר - אלדד 052/6060209

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ונציגנו יחזרו בהקדם

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים