052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

קווי חלוקה - הובלות

דף הבית >> מאמרים >> קווי חלוקה - הובלות
בס"ד
 
הובלות | הובלות - קווי חלוקה

 
מעוניינים בחברת הובלות שתבצע עבורכם חלוקת סחורה/משטחים או הובלות כלליות?

חברת אופק הובלות קיימת מאז שנת 1995 בהנהלת אלדד רצון ומבצעת את עבודת קווי החלוקה בכל ענפי ההובלות, הפצה, והחלוקה בצורה המקצועית והבטוחה ביותר, תוך מתן שרות אדיב ומיומן על ידי עובדים מסורים ומקצוענים שרואים באופק הובלות בית חם, וכך רמת המעורבות והאכפתיות מאוד גבוהה דבר המעלה את איכות ביצוע העבודה מול קהל לקוחות פרטי או עסקי.

בענף הובלות למגזר העסקי והמסחרי לאופק הובלות ניסיון רב שנים במתן שרותי חלוקה לכל רחבי הארץ. ידיעת והכרת השטח הינו תנאי ראשוני לביצוע ברמה גבוהה תוך מתן שקט תעשייתי לחברות אותן אנו משרתים.

אנו בחברת אופק הובלות עוסקים בכל סוגי ההובלות החל מהעברת קרטונים עם תכולה מכל סוג, מוצרי חשמל לכל סוגיהם,משטחים ושאר יתר המטענים כמו כן קיימת אפשרות לפריקה ידנית,או פריקה על ידי עזרים כגון דופן הידראולית או מלגזה.

בין לקוחותינו נמנים:
חברת גנרל מהנדסים
שקם אלקטריק
ניופאן
קריסטל
לוגיסטים
איי אר פי סי בע"מ

כמו כן בחברת אופק הובלות קיים צי רכבים מכל סוג ובכל גודל מה שנותן מרחב תמרון וגמישות להובלות חריגות או מיוחדות כגון: רחובות צרים, תקרות נמוכות וכו"....כל הרכבים מצוידים במכשירי ניווט מהמתקדמים, הנהגים ללא עבר פלילי, מעל גיל 24 אחראים ובעלי משפחות דבר שמחייב עמידה בסטנדרטים המוכתבים על ידינו.

לסיכום:
אם הנכם מעוניינים בחברה לא קטנה ולא גדולה עם יחס צמוד ואישי אנו באופק הובלות נאפשר לכם ביצוע ברמה גבוהה עם הרגשת שייכות ואכפתיות צרו קשר עוד היום ותאמו פגישה לא מחייבת והיווכחו כי לעתים הובלות על ידי קבלן חיצוני עשויות להיות יעילות וחסכוניות יותר מאשר הובלות עצמיות.


ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר מיידי  --- אלדד --- 052/6060209
 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים