052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

סוגי הובלות

דף הבית >> תפריט שמאלי >> סוגי הובלות
אופק הובלות 052-55555322

הובלות.
הובלות הינה מילה המכילה בתוכה מגון רחב מאוד של שירותים, החל מהובלות בסיסיות כמשתמע וכלה בהובלות מורכבות, המצריכות שימוש בעזרים כאלה ואחרים, כוח אדם מיומן ואחראי לביצוע מלאכת ההובלות ושימוש בכלים הנכונים.

הובלות דירות.
הובלות דירות הינו סוג של שרות המיועד לפלח שוק הפרטי ולעתים אף העוסקים בדבר הינם גורמים מסחריים ועסקיים, כגון עורכי דין מכל סיבה שלא תהיה, או רשות כזאת או אחרת. אולם לרוב מבקשי שרות הובלות הדירות הינו המגזר הפרטי. לשם הצלחה בבחירת חברת ההובלות לביצוע שרות הובלות הדירה אותה אנו מעוניינים להעביר, אנו לעתים צריכים להיות בעלי חוש עסקי ומיומנויות שאינם מצויות בכל אחד, לשם ניהול משא ומתן בצורה מוצלחת ואף לתהות על טיב השרות והעוסקים במלאכה, על מנת למנוע הפתעות ותוספות מחיר ביום ההובלה. שכן ביום ביצוע ההובלה של הדירה אנו מצויים במצב נפשי לחוץ ומביאים את עצמנו לקצה גבול היכולת וכל החסר לנו לאחר המאמץ המוגבר הדרוש באריזת תכולת הדירה, הוא מצב שמובילים ביום ההובלה יתנהגו בחוסר יושר וינצלו את המצב בו אנו מצויים, לשם עשיית כסף קל. לכן חשוב מאוד לבצע את עסקת הובלות הדירה עם חברה המכבדת את המקצוע שממנו היא מתפרנסת ובעלת ריספקט ללקוחות, שהביעו אמון בעת הזמנתם לביצוע ההובלה.

הובלות דירות - באופק שרותי הובלה.
בעת יצירת הקשר הראשוני עם נציגי החברה לשם קבלת הצעת המחיר להובלות הדירה, כל המעניין אותנו הינו סוגי ההובלות בו הנכם מעוניינים, נפח הציוד אותו הנכם מעוניינים להעביר, סוג העזרים בו אנו צריכים להשתמש, קומות הדירות בהעמסה ובפריקה,פירוקים והרכבות הנדרשים, גישה להעמסה ופריקה, גודל המעלית, אם ישנה ומרחק הנסיעה בין שתי נקודות היעד. אנו באופק הובלות איננו מתחשבים בכל נתון וגורם כלשהוא על מנת להעלות את מחיר ההובלה ואיננו מנצלים מצבי לחץ שהלקוח שרוי בו, כגון אי הגעת מובילים שהוזמנו ביום ההובלה, בשל סיבה כלשהיא ובמצב שכזה הלקוח מחפש כמעט בכל מחיר פתרון זמין ומהיר ומעוניין לשלם כל מחיר עבור ביצוע הובלת הדירה ויציאה ממצב בו הבית ארוז והילדים, אם ישנם, נמצאים בסידור שנמצא מבעוד מועד, שהינו זמני בהחלט.
אולם אם קיימת אפשרות להוזלת מחיר, עקב מצב לחץ בו הלקוח מצוי, אנו באופק הובלות נבצע את ההובלה כעזרה לקהילה ובלב פתוח. מצבו הסוציואקונומי של הלקוח אינו נלקח בחשבון בעת מתן הצעת המחיר ואינו מהווה מנוף להעלאת מחיר ההובלה, כך שבעת בחירתכם בנו למתן הצעת המחיר, היו בטוחים שהמחיר אותו תשלמו הינו תואם לכל הלקוחות ובצורה הוגנת , ושקופה.

הובלות קטנות.
הובלות קטנות, הינם סוג של הובלות שלא כל חברה מסוגלת לתת, היות וכאשר מדובר בהובלות קטנות של דירות סטודנטים, או ריהוט חלקי, או לעתים אף פריט בודד, צי רכבי החברה וגודלם של רכבי ההובלה הינו נתון הכרחי במתן שרות זה, היות ואם הנכם מעוניינים בהובלה קטנה, שרכב קטן יספק צורך זה והנכם מקבלים הצעת מחיר מחברה שאין לרשותה רכבים בגודל המתאים, אזי הנכם משלמים למעשה מחיר מופקע בשל עלויות התפעול של הרכב אותו הזמנתם. לכן, בעת התקשרותכם לחברת הובלות, ודאו שלרשות חברת ההובלות רכבים מתאימים לביצוע ההובלה שהוזמנה על ידכם. לנו באופק הובלות מצוי צי רכבים מכל הסוגים ובכל הגדלים, כך שבעת העברת האינפורמציה מכם הלקוחות אל נציגנו, אנו מתאימים את הרכב האידיאלי לביצוע ההובלה האולטימטיבית.

הובלות כלליות.
הובלות כלליות הינם סוג של שרות המכיל בתוכו כל סוגי ההובלות כגון: אם הנכם מעוניינים בהעברת ארון, פסנתר, מיטה או פריט כלשהוא בתוך הבית מחדר לחדר או מקומה אחת לאחרת והנכם מעוניינים בחברת הובלות שתבצע לכם עבודה זו, הנכם מוזמנים ליצור קשר ולהיווכח, כי גם כשהמדובר בשרות מכל סוג אנו זמינים ושמחים לתת שרות מכל הלב. כי לנו באופק הובלות, שרות הינו שם המשחק בו אנו מובילים - כמובילים.

הובלות במנוף.
בהובלות מכל הסוגים כשהמדובר בקומות גבוהות, בדרך כלל מעל קומה שנייה, לרשותנו מנוף ייעודי להובלות חיצוניות לבנין, לדירה, או לעסק, המשמש ככלי עזר לביצוע הובלה מושלמת, בטוחה, מהירה ואלגנטית, תוך שמירה מרבית על הציוד, חדר המדרגות, המעלית ויחסי שכנות טובים, עם השכנים בדירה שאותה הנכם עוזבים, או לאלה שהנכם מצטרפים ברגעים אלו. לרשותנו באופק הובלות עומד בכל זמן מנוף חדיש בבעלותנו ואיננו נעזרים במנופים חיצוניים, כמו גם איננו נתונים לחסדיהם של מפעילי מנופים שאינם מיומנים דיו על מנת לתת שרות מקצועי, אמין, ואחראי. אזי אם הנכם מעוניינים בהובלות מנוף, או בהרמה חיצונית בלבד, צרו קשר ותקבלו שרות מקיף לכל נושא ההובלות מנוף, או ייעוץ ללא התחייבות או תשלום.

הובלות לעסקים.
כמו הלקוחות הפרטיים אף הלקוחות העסקיים וקבלנים בכל התחומים נעזרים בשרותי הובלות מכל סוג, אם המדובר בהובלות ציוד, הפצת סחורה לנקודות היעד אם במגזר הפרטי או הקמעונאי, חלוקת ציוד ביתי עד בית הלקוח ומשטחי סחורה על ידי רכבים בעלי משטח הורדה הידראולי. צי הרכבים העומד לרשותנו הינו חדיש ומתוחזק על ידי מוסכים מורשים ישראלים בלבד, כך שהזמנת ההובלה הינה לכל רחבי הארץ ללא חשש והנהגים המועסקים בחברת אופק הובלות, הינם מקצוענים בעלי ותק נהיגה וללא עבר פלילי. כך שאם הנכם מעוניינים בהובלות בכל תחום, אופק הובלות הינה הכתובת למציאת פתרון הולם לביצוע המושלם.

הובלות משרדים.
בשעה טובה הגיע הרגע לעבור משרד ולשנות מיקום. חשוב לציין שבחירה בחברת הובלות מתאימה לביצוע ההובלה, הינו תנאי הכרחי למעבר מוצלח ללא תלאות מיותרות, ברמה מקצועית, אחראית, זריזה ויעילה.חברת אופק הובלות קיימת בענף ההובלות, מאז שנת 1995 ובעברנו העברת משרדים בכל גודל ובכל שעה, כולל עבודה רציפה ללא הפסקות, עד לגמר ביצוע ההובלה. כמו כן אריזת חפצי המשרד וחלוקתם ליעד בצורה פרטנית, דבר שימנע מכם עבודת סבלות מיותרת לאחר לכתם של עובדי חברת ההובלות. אזי, אם הנכם מעוניינים בהובלות משרדים, צרו קשר ותקבלו יחס מועדף ואישי מאחד מנציגינו.

ליצירת קשר לחץ כאן

ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 0526060209 ---
 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים