052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

מעבר דירה

דף הבית >> מאמרים >> מעבר דירה
בס"ד
המעבר - הובלת דירה | הובלות דירות | הובלות | הובלה

מעבר דירה הינו תהליך ארוך ולעתים מאוד מפרך ומעייף. 

 
כאשר הנכם מסיימים את התהליך של מעבר הדירה על כל הכרוך בסידורים האחרונים, כגון:תשלומים עבור הנכס, העברת כל החשבונות על שמכם וסיום תשלומי הדירה אותם הנכם עוזבים, רק לקראת סוף תהליך זה הנכם נזכרים כי לא בחרתם בחברת ההובלות שתעביר את ציוד דירתכם בצורה מושלמת וללא תלאות מיותרות.

מכיוון שאינכם מעוניינים שבחירת חברת ההובלות תתפוס לכם את שארית כוחכם הנפשי והפיזי וכי השרות אותו אתם תקבלו לא יעמוד מתחת לרף אותו הצבתם לעצמכם, ללא רדיפות מיותרות אחר המובילים בדבר קיום הבטחות שניתנו טרם סגירת חוזה לביצוע מלאכת העברת הדירה.

אנו באופק הובלות מעוניינים בכם, הלקוחות הפוטנציאלים שמעוניינים ברמת שרות מעולה ובמקצועיות הנדרשת לביצוע ההובלה. רק אצלנו תזכו ליחס מועדף ובית חם לכל שאלותיכם ובקשותיכם עם ליווי אישי וצמוד,הדרכה בדבר אריזת כל סוגי החפצים, אספקת קרטונים ראויים עד לביתכם וביצוע ההובלה על ידי סבלים מקצועיים ומסבירי פנים, שכל רצונם הוא להרחיב את מעגל לקוחותינו הממליצים לחברים וקרובי משפחה.

אנו באופק הובלות מעוניינים כי כל לקוחותינו ישמשו כפרסומת היעילה והאפקטיבית ביותר הקיימת בענף זה וכי התנהלות העניינים מרגע הזמנת העבודה ועד לביצוע המושלם של מעבר דירתכם, יהיה לשביעת רצונכם המלאה.

ולכן, אם הנכם מעוניינים כי מעבר הדירה יהיה החלק הכיפי של תהליך זה, צרו קשר עוד

היום ותיווכחו כי, באופק הובלות הבטחות שניתנות כמוהם כחתימה על חוזה מחייב.

ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר מיידי - ---אלדד - 052/6060209 ---
 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים