052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

מכרז הובלות

דף הבית >> מאמרים >> מכרז הובלות
בס"ד
החלטתם - עוברים דירה ! מעוניינים להיות מחוזרים על ידי חברות הובלות והמובילים, דבר שיחסוך לכם את החיפוש שלכם אחר מספרי טלפון, וימנע מכם בזבוז זמן וטרחה מיותרת.

חשוב לציין כי בעידן האינטרנט והמדיה, הפרסום באתרים מסוג זה אמנם מקלים על מלאכת החיפוש, אך בעת קבלת הצעת המחיר, הנכם צריכים וחייבים לתת את הדעת איזו הצעה קיבלתם, מאיזה חברת הובלות, עבור איזה שרות בדיוק מדובר, ואם כל נתוני השטח הנחוצים להצעת המחיר נכללו בהצעה. כגון מרחקי הליכה בנקודות ההעמסה והפריקה,גודל המעלית, אם במידה וישנה באחת מנקודות ההעמסה/פריקה, וכן אם ישנם מדרגות נוספות עד להגעה לכניסת הבניין. כמו כן ותק חברת ההובלות בענף זה, רמת המקצועיות, יחסי האנוש של העובדים, ועוד כל מיני פרמטרים כאלה ואחרים שעבורם הצעת המחיר מתייחסת.

אזי עקב כל המוזכר לעיל, עליכם הלקוחות להבין כי לרוב המחיר שאותו הנכם מתבקשים לשלם עבור ההובלה, משקף את רמת ביצוע העבודה. ולכן לפני סגירת הזמנת העבודה עצרו לרגע וחישבו, איזה שרות הנכם מעוניינים לקבל, ואם המחיר הינו פקטור המשמעותי היחיד המהווה משקל מכריע בבחירתכם. אנו כחברת הובלות דירות אם היננו מעוניינים להוזיל את מחירי ההובלות, ישנה אפשרות רק במחיר הורדת רמת השרות, דבר שאנו בחברת אופק הובלות איננו מעוניינים להגיע אליו, כי אנו באופק הובלות איננו מעוניינים לעבוד ברמת שרות נמוכה, מה שמניסיוננו הלקוחות אינם מחפשים. כי מי מכם מעוניין לשלם פחות סכום זניח יחסית לערך הציוד אותו צריכים להעביר שיבוא לידי ביטוי בחבלות, בנזקים מיותרים ועוגמת נפש מול חברת ההובלות, אזי לעתים חיסכון בסכום מינימאלי עשוי לגרום לנזקים מקסימאליים.

המלצתנו הינה: חיפוש ממוקד אחר חברת הובלה אמינה שעומדת בהתחייבויותיה, במחירים שניתנו בהצעת המחיר ובזמנים, עדיפה על חברת הובלות זולה שכך גם יראה השרות אותו תקבלו.

לסיכום : אם הנכם מעוניינים בחברת הובלות המכבדת את עצמה כמו גם את לקוחותיה, אנו באופק הובלות מתחייבים לתת לכם הלקוחות, את התמורה המלאה לכספכם עם השרות האישי והמסור ובסופו של יום תיווכחו כי הזול - הינו היקר בין האפשרויות שעומדות לפניכם.


ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר מיידי  --- אלדד --- 052/6060209
 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים