052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

מוביל דירות

דף הבית >> מוביל >> מוביל דירות
 
בס"ד


 
מוביל דירות | מוביל דירה | הובלות | הובלה

 
בשעה טובה עוברים דירה. לאחר סגירת כל עסקת מעבר הדירה ליעד חדש ואולי לעיר אחרת, הגיע רגע החיפוש אחר מוביל דירות, לשם העברת הציוד מהדירה הנוכחית ליעד החדש. איך מתחילים בחיפוש ומה הם הקריטריונים הדרושים במוביל דירות שיענה על כל צרכי ההובלה על כל המשתמע ? אם המדובר במוביל דירות מקצועי ובעל ותק בענף שיודע לתת שרות לכל הקהל הרחב על כל רבדיו,בעל לתודעת שרות וסבלנות והחשוב ביותר היותו הוגן בכל שלבי ההובלה, מרגע הזמנת ההובלה, דרך ביצוע מקצועי ומושלם ועד לגמר ההובלה ואיסוף אריזות שסופקו לצורך אריזת התכולה.

אנו בחברת אופק הובלות מעוניינים בכם כלקוחותינו ולוקחים בכובד ראש את ביצוע הובלות הדירה על כל השלבים בצורה מקצועית, חלקה, הוגנת והחשוב ביותר עמידה בהתחייבויות שניתנו בעת הזמנת ההובלה ולאורך כל הדרך.

אופק הובלות הינה חברת הובלות שהוקמה בשנת 1995 ומאז ועד בכלל אנו גאים בקהל לקוחותינו, המביע אמון בשרות ההובלות בו אנו עוסקים פעם אחר פעם ואף מוכיחים לכל הלקוחות המצטרפים, כי אפשר לבצע הובלות דירות בצורה אחרת וכי כל הסטיגמות שדבקו בענף זה ובכל העוסקים בו אינם תקפים כשהמדובר בחברתנו.

באופק הובלות מועסקים עובדים מקצועיים וסבלנים, שהתכונה הבולטת שבהם מעבר למקצוענות הינה מתן שרות מכל הלב, שזהו למעשה הקריטריון הראשוני לקבלתם לעבודה תחת אופק הובלות.

באופק הובלות צי רכבים בכל הגדלים המותאם לכל סוג של הובלה בכל תנאי שטח ובנוסף מנוף ייחודי להעברת דירות, המסייע בהובלות מיוחדות לקומות גבוהות ללא מעלית, או קיומה של מעלית צרת מימדים וזאת על מנת להעלות את רמת הובלות הדירות לרמה הגבוהה ביותר ואתם הלקוחות מוזמנים להתנסות אף בשרות זה במחירי עלות בלבד, כך שהובלת דירתכם תשודרג לרמה הגבוהה ביותר וזמן ההובלה יתקצר משמעותית.  

לסיכום :
בעת הגעתכם לשלב קבלת הצעות המחיר בצעו טלפון אחד נוסף וקבלו הצעת מחיר הוגנת ואטרקטיבית להובלה מושלמת.


 
ליצירת קשר באתר לחץ כאן ונציגנו יחזרו בהקדם

ליצירת קשר מיידי - אלדד ---052/6060209 ---

 

 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים