052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

חברת הובלות

דף הבית >> חברת הובלות
אופק הובלות 052-5555322

בס"ד
 
מעוניינים בשירות של חברת הובלות? חברה מקצועית לשירות הובלות דירות? חברת הובלות ותיקה ואמינה?

 
הגיע הזמן! כל עסקת העברת הדירה סגורה, המועד הרצוי להעברת הדירה כבר ידוע. כל מה שנותר הינו, סיכום על ביצוע הובלת הדירה עם חברת הובלות ולהגיע להבנה, לטיב השרות בו הנכם מעוניינים והחשוב לא פחות מחיר הוגן.
 

אולם, מעבר דירה במקרים רבים, מתרחש לעתים מאוד רחוקות והפרוצדורה על התהליך הנכון לבחירת חברת הובלות הרצויה, אינה המומחיות שלכם. כמו גם אי היכרותכם עם חברת הובלות שכזו.
 

נמצא איפה שאינכם יודעים כיצד להתחיל בתהליך ולקבל את התחייבות חברת ההובלות, הן על שלמות וניקיון הציוד, הן על אמינותה של חברת ההובלות ועל עמידתה בסטנדרטים, בהם הנכם מעוניינים.

אם הנכם מעוניינים בחברת
הובלות שתספק לכם את שרות ההובלה האולטימטיבי, החל מעזרה בפתרונות, הדרכה צמודה וייעוץ בכל נושא הכרוך להובלה,פירוקים, הרכבות והתקנות ברמת ביצוע גבוהה ובאורך רוח לכל בקשה, אנו בחברת אופק הובלות שמנו לנו למטרה ראשונה במעלה, עמידה בהתחייבויות שנמסרו לכם, בעת קבלת הצעת המחיר מהנציג המוסמך מטעמנו. מתן הצעת מחיר הוגנת, מקצועיות, יחסי אנוש, רגישות ולא פחות חשוב עמידה בזמנים.
 

 
ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם.

ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 052/6060209 ---


 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים