052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

חברת הובלה

דף הבית >> מאמרים >> חברת הובלה
בס"ד

חברת הובלה | חברת הובלות | חברות הובלות | חברות הובלה | הובלות דירות | הובלת דירה | הובלות | הובלה


בין כל חברות הובלות מעוניין בחברת הובלות מקצועית, שתבצע עבורך את הובלת הדירה בצורה מקצועית, אדיבה, בעלת תודעת שרות גבוהה ואמינה ? מעוניין בחברת הובלות ולא במוביל שאינו מקצועי וללא ותק וידע בענף ההובלות ? מחפש חברת הובלה עם כתובת לכל שאלה ובקשה, שתטופל בצורה מקצועית ואדיבה ?

אנו בחברת אופק הובלות מעוניינים בביצוע כל סוגי ההובלות. אם המדובר בהובלות דירות, ציוד חלקי או פריטים בודדים. כל ההובלות מתבצעים על ידי צוות ותיק ומגובש, שביחד מרכיב את כל סוגי ההתמחויות, להם אנו נדרשים בעת הגעתנו לביצוע הובלת דירה, או הובלה מכל סוג.

התנהלות ההובלות, כחלק בלתי נפרד מכל עסקת ההובלה, אף היא מתבצעת בצורה מקצועית ואדיבה, תוך שימת דגש על יושר, אמינות ועמידה בזמנים. לאחר ביצוע הזמנת הובלה בשעה טובה, תקבלו ליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך, עד לסיום המוצלח והחזרת האריזות, שכמובן יסופקו על ידינו ללא תשלום נוסף, כחלק ממתן שרות מועדף ממנו נהנים לקוחותינו.

לסיכום :
בעת הגעתכם לשלב קבלת הצעות מחיר, מקובל לערוך סקר שוק ממספר חברות הובלות דירות. אולם קבלו החלטה מוקדמת אודות תנאי הסף של חברות ההובלות, טרם קבלת הצעות מחיר. היות ולעתים תכופות הצעת מחיר שנראית על פניו כזולה, הינה הצעת מחיר לשם קבלת העבודה ולאחר הגעת המובילים, הצעת מחיר זולה, עשויה לקבל תוספות מכל סוג והיות והמובילים כבר הגיעו ויום ההובלה וההיערכות שמסביב כבר נעשתה. אתם כלקוחות מצויים במצב לא נוח, שהאפשרויות לחיפוש מחודש אחר חברת הובלות להובלה מיידית הינו הזוי ולא מציאותי. כך שלאחר ההובלה ולא משנה כמה תהיה מוצלחת, תישארו עם הרגשה של מרומים ולא נעימה לכל הסובבים.

בעת בחירתכם באופק הובלות, הנכם מבטיחים לעצמכם הובלה בטוחה והתנהלות שקופה ונעימה, תוך ליווי אישי וצמוד לכל אורך הדרך.
 


ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם.

ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 052/6060209 ---
 

 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים