052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

חברות הובלה

דף הבית >> מאמרים >> חברות הובלה
 בס"ד
 
חברות הובלה | חברות הובלות | חברת הובלה | חברת הובלות | הובלות | הובלות דירות | הובלות במנוף | הובלה
 

 
חברות הובלה הינם חברות העוסקת בתחום ההובלות דירות בלבד ולא כהשלמת הכנסה. כמו כן, שנות קיומה וניסיונה בתחום הובלות דירות הינו בעל משמעות עליונה, כאשר מחפשים חברת הובלות עם גב, למתן שרות כולל להובלות דירה. הפרמטרים שעונים על המשמעות של חברת הובלות הינם : מספר רכבים ומשאיות להובלות, כמות ואיכות כוח העבודה, שאמור לעסוק בביצוע ההובלה בפועל, ציוד העזר העומד לרשות חברת ההובלות, כאשר נתקלים בבעיה מורכבת, המצריכה שימוש בעזרים מכל סוג, מתן שרות ותמיכה מרגע מתן הצעת המחיר ועד לסיום ההובלה ולעתים גם לאחר מכן. 

כל האמור מקבל חשיבות, היות ובתחום הובלות הדירות מצויים בכל זמן נתון מאז ומעולם סבלים, המחפשים קיצורי דרך לעשיית "כסף גדול " בחושבם כי כל העניין בהובלות דירות הינו, ביצוע ההובלה בפועל ורוכשים משאית שלעתים אינה מותאמת להובלות דירות. מה שמובילים מסוג זה שוכחים, כי העוסקים במלאכת הובלות דירות אמנם זו מטרה שהינה העברת הציוד ללא פגע. אולם שרות ללקוח, הדרכה צמודה וליווי לכל אורך הכנת הבית ליום ההובלה, הינו המרכיב העיקרי בענף ההובלות דירות.
ביום הובלת הדירה לקוחות שרויים בלחץ ואך טבעי להרגיש כך בעת שכל הרכוש הקיים, שחלקו לעתים בעל סנטימנטים ורגשות, עושה את דרכו ליעד החדש וכי טיפול לא נכון ואריזה לא מתאימה, יכולה לפגוע במוצר ואף לקלקל אותו במצב בלתי הפיך.

בעת הגעתכם לחפש חברת הובלות, זכרו כי חברת הובלות שונה בתכלית ממוביל שרק זה עתה רכש משאית או טנדר להובלות, המציע את שרותיו לכל המרבה במחיר. כי אז כל התחייבות הניתנת ממוביל כזה, אינה בגדר התחייבות אלא כאפשרות.

מיותר לציין, כי עם בחירתכם במוביל שאינו ראוי, הטראומה שעשויה להיווצר לכם, תותיר אתכם במצב לא נעים בלשון המעטה ויעבור לא מעט זמן בכדי להשתחרר מטראומה מסוג זה, שלעתים בני המשפחה והקרובים מעורבים אף הם ומלווה אף בהוצאות כספיות לא מעטות.

אנו בחברת אופק הובלות מציעים את שירותנו כחברת הובלות ותיקה בתחום הובלות הדירות בכל גודל, לכל הארץ ומבטיחים שרות הובלות דירות, הכולל מתן הצעת מחיר הוגנת, ליווי אישי, צמוד וסבלני לכל אורך הדרך של הכנת הבית ואריזת תכולת הדירה, מתן אריזות ללא התחייבות, כוח אדם רגיש ומקצועי ובנוסף שרותי מנוף איכותיים. כל השירותים הניתנים על ידינו נתמכים על ידי חברה מקצוענים בתחום הובלות דירות והובלות במנוף.

לסיכום :
בעת הגעתכם לשלב קבלת הצעות המחיר מחברת הובלות, עצרו וחישבו לרגע מה הם תנאי הסף של חברות ההובלות, בהם הנכם מעוניינים כמובילים לציוד דירתכם ורק לאחר מכן, בקשו הצעות מחיר להובלה.
 

ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 052/6060209 ---   

    
 
 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים