052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

העברת דירה

דף הבית >> מאמרים >> העברת דירה
 בס"ד
העברת דירה | העברת דירות | העברות דירות | העברות דירה | הובלות דירה | הובלות דירות | הובלת דירה | הובלות | הובלה

מעוניינים בשירות העברת דירה ? העברת דירה קטנה ? הובלות קטנות או חלקיות ? הובלות דירות ?  הובלות דירות במנוף ?

הובלה זו הינה השימושית והמוכרת ביותר לכל בית. שהרי אנו במהלך חיינו מחליפים מספר דירות, ומוסיפים ציוד על הקיים, כך שלא פעם הצטרכנו לשירותי הובלות מסוגים שונים, בחברת הובלות או מובילים עצמאים והתנסינו ברמת שרות לטובה או לרעה.

בזמן סגירת עסקת ההובלה, ישנן חברות הובלות / מובילים, שהצעת המחיר אותה תקבלו על ידם הינה נמוכה עבור ביצוע ההובלה הדרושה לכם ואכן תזמינו אותם לבצע את ההובלה. אולם בזמן אמת, בעת הגעתם לביצוע ההובלה ביום ההובלה, המובילים יעמתו אתכם בפרטי ההובלה שנמסרו על ידכם או בתנאי השטח כגון : מרחק הליכה, גודל מעלית וכ"ו... שנמסרו על ידכם בהצעת המחיר הראשונית אכן תואמים למציאות. מה שאינו בר ביצוע ואז, יבטלו את הצעת המחיר הראשונית שניתנה לכם וידרשו תוספות למחיר בהצעה המקורית כתנאי מוקדם לביצוע ההובלה. אם במידה ולא תשלימו עם תוספת המחיר, אזי המובילים יעזבו את המקום ללא ביצוע ההובלה. התנהלות מעין זו עלולה לגרום לכם הפסד כלכלי ואף עוגמת נפש והרגשה של רמאות ועוגמת נפש.

לכן, אנו בחברת אופק הובלות חתומים על אמנת שרות, המחייבת אותנו לאמינות, סובלנות יושר ויחס הוגן כלפי כל לקוחותינו. אנו - ביום ההובלה, באים על מנת לבצע את ההובלה ללא דין ודברים ואתם - ביום ההובלה, עם הגעתנו תהיו עסוקים באריזת הדברים האחרונים ואף למנוחה והירגעות.

אנו בחברת אופק הובלות, מעבר להיותנו מובילים, מבצעים את עבודתנו עם רגישות והרבה אכפתיות. כמו כן, אנו יודעים כי כל העברת דירה, כרוכה בהרבה לחץ נפשי וכלכלי של לקוחותינו ולכן, אנו מאמינים כי הובלה טובה ואחראית, מתחילה בהרגשה טובה ובהורדת לחצים מיותרים לכל העוסקים במלאכה.
 
אופק הובלות איתך לאורך כל הדרך.

 
ליצירת קשר באתר לחץ  כאן ונציגנו יחזרו בהקדם

ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 052/6060209 ---
 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים