052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלת דירות

דף הבית >> מאמרים >> הובלת דירות
בס"ד


הובלת דירות | הובלת דירה | הובלות דירות | הובלות דירה | העברת דירה | העברות דירה |הובלות | הובלה

בשעה טובה, לאחר כל הטרטורים והתשלומים הנלווים הכרוכים בהעתקת מקום מגורים, על כל המשתמע, הגיע הזמן לחפש אחר חברה המתמחה בהובלת דירותלשם ביצוע העברת דירה בצורה המושלמת והנינוחה.

הרעיון העומד אחר הזמנת הובלת דירות הינה העברת כל הציוד על כל המשתמע מכך. ההדגשה לגבי מהות ההובלה עולה כתוצאה מלקוחות שבעברם ביצעו את מעבר דירתם אצל חברות הובלה כאלה ואחרות, שלאחר סיום מלאכת העברת הציוד והסתלקותם של המובילים, עדיין נותר הרבה ציוד בדירה שאותו הלקוחות נאלצים לקחת בצורה עצמאית וזאת לאחר ש"הוסבר" להם על ידי המובילים בתואנות כאלה ואחרות, שאינם יכולים לקחת ציוד זה במשאית ההובלות. אנו באופק הובלות מודעים לעניין זה וגם אם במידה ואתם הלקוחות לא ציינתם, בעת קבלת הצעת המחיר פריטים כאלה ואחרים ומשום שכך, אינכם מעוניינים בתוספת תשלום. מה שגורם לכם להעדיף להשאיר את הציוד הנ"ל בדירה הנוכחית ובשלב מאוחר יותר, תהפכו בעצמכם למובילים ולכן אמנם עם מעט מאמץ נוסף, אנו לא נאלץ אתכם בשארית כוחכם לבצע מהלך כזה ואנו נסייע לכם בהעברת כל הציוד הרצוי.

הובלת דירות - החיפוש אחר חברת הובלות.
בעידן של היום אחוז גבוהה במיוחד של ציבור המעוניין בהובלת דירה נעזר בכלי היעיל ביותר והוא - האינטרנט. והיות וכך קמו חברות פרסום באינטרנט המספקות קידום אתרים, פרסומים מכל הסוגים ומציעים חבילות כאלה ואחרות לחברות ההובלות.
תמורת התשלום הנכון, חברת הפרסום תקדם כל חברת הובלות או כל עסק בכל ענף ואף תפברק המלצות כאלה ואחרות על העסק אותו היא מפרסמת ומקדמת. במילים אחרות עדיין לא הוקם אתר כלשהוא שיכול ומסוגל לבחון את איכות חברת ההובלות על כל מרכיביה ברמה מקצועית. שכמו שכבר נאמר העוסקים במלאכת הפרסום הינם אנשי עסקים שאין להם ולו שמץ של מושג בהובלות מקצועיות וכל שכן לדרג את איכות עבודתם.

לכן, בעת חיפושכם אחר חברת הובלות להובלת דירתכם קבלו את ההמלצות שניתנות לכם בעירבון מוגבל, שהרי לממליץ אין ולא היה כל קשר מעשי לביצוע הובלות דבר שגורע ממנו את האפקטיביות של ההמלצה.

הובלת דירות - קבלת הצעות מחיר.
כאשר הנכם מעוניינים לקבל את הצעת המחיר להובלת דירה או ציוד כלשהוא ישנם שני סוגים של אתרים : האחד - הצעה ישירה מאתר של חברת הובלה. והשני - חברות פרסום המציעות קבלת מספר הצעות בקליק.
האפשרות הראשונה, של קבלת הצעת מחיר ישירה מחברת ההובלות תעניק לכם שליטה מלאה באיכות חברות ההובלות רלוונטיות שעומדות בתנאי הסף עם ויסות של כמות ההצעות אותם הנכם מעונים לשמוע. המלצתנו הינה שלוש הצעות מחברות שונות {חשוב לציין משום שישנם חברות הנקראות במספר שמות} ובחירה על סמך ביקור בית , אינטואיציה, או רמת ציפיות.
האפשרות השנייה, הינה על ידי חברות המוכרות חבילות פרסום לכל המרבה במחיר ואף תקבלו המלצות בדבר חברות ההובלה כאורך הגלות. באפשרות זו לאחר הקלדת פרטיכם האישיים, תהיו חשופים ל"מבול" של שיחות טלפון לא ידוע עד 48 שעות, בכל שעות היממה. דבר ההופך למטרד ולעשיית שוק וכך גם המובילים שיפנו אליכם.

הובלת דירות - הקריטריונים.
הקריטריונים בקבלת ההחלטה באיזה חברת הובלות לבחור לשם ביצוע הובלת דירה בסך הכללי אינו מורכב:
ותק - חברת הובלות דירות ותיקה בתחום , מנוסה ומקצועית.
אדיבות - צורת ההתנהלות של העוסקים במלאכת ניהול חברת ההובלות לרוב מעידה אף על ביצוע עבודת העברת הדירה.
התחייבות - חברה שלא מהססת להתחייב בכתב ובעל פה להצעת המחיר על כל תנאיה, כמו גם על מועד הגעת המובילים ביום ההובלה לשם ביצועה.
היכרות - אם במידה והנכם מכירים חבר, מכר שעבר עם חברת הובלות אזי הנכם יכולים לשאול לרמת שביעות רצונו מההובלה ומכל ההתנהלות שמסביב.

לסיכום:
אנו בחברת אופק הובלות, מתחייבים לעמוד בכל המוסכם בהצעת המחיר ואף מעבר לכך וכי ההגינות הינה שם המשחק ולא מתן הצעות מחיר מפתות כאסטרטגיה ולאחר הגעת המובילים, להוסיף תשלומים נוספים בתואנות כאלה ואחרות.


ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 052/6060209 ---

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים