052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלת דירה סטודנטים

דף הבית >> הובלת דירה >> הובלת דירה סטודנטים
בס"ד

הובלת דירה סטודנטים | הובלות דירות סטודנטים | הובלות דירות | הובלות סטודנטים | הובלות קטנות סטודנטים

 
סטודנט/ית מעוניינים בשירות הובלת דירה סטודנטים קטנה או איסוף ממספר נקודות לפי הצורך לדירה המיועדת? מעוניינים בשירות הובלות קטנות או פריטים בודדים?

אופק הובלות הינה חברת הובלות דירות מקצועית, אחראית, הוגנת והחשוב ביותר אנו בחברת אופק הובלות עומדים בכל הפרמטרים הרצויים על מנת לבצע את הובלת דירתכם בצורה מקצועית ובעמידה קפדנית בכל ההתחייבויות. הן לביצוע כל סוגי העבודות הכרוכות במעבר דירתכם, הן בעמידה בלוחות זמנים שנקבעו מראש והן בהתחייבות למחיר שהוצע טרם הגעתנו.

באופק הובלות מועסקים צוות עובדים מיומן, אחראי ומסביר פנים, המבצע את כל המטלות והמשימות באופן שקט ורגוע מה שיגרום לכם נחת וסיפוק שבחרתם לבצע את ההובלה הרצויה על ידינו.

באופק הובלות צי רכבים בכל גודל, מה שמאפשר לנו ביצוע כל סוגי ההובלות ביעילות. כמו כן היות וכמעט בכל זמן נתון הרכבים שלנו בפרישה ארצית ואתם הלקוחות יכולים לשלב הובלת  פריט בודד או מספר פריטים מכל הארץ ולכל הארץ במחירים נוחים ואטרקטיביים.

לסיכום:
אם הנכם סטודנטים או לקוחות המעוניינים בשירות הובלה קטנה מכל סוג אנו באופק הובלות עשויים להיות חברת הובלות המקצועית והאטרקטיבית להובלה המבוקשת.

ליצירת קשר מיידי – אלדד --- 052/6060209 ---

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם     
 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים