052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלת דירה בראשון לציון

דף הבית >> הובלת דירה >> הובלת דירה בראשון לציון
בס"ד
הובלת דירה בראשון לציון | הובלת דירה | הובלות דירות | הובלות בראשון לציון | הובלות | הובלה | הובלות במרכז
 
הובלת דירה בראשון לציון לכל הסוגים והגדלים, לעתים הינה עבודה הכרוכה בהשקעת מאמצים כבירים בכל הנוגע למספר מרכיבים, והם: מיקום הדירה, גישה נוחה או לא, מורכבות התכולה, הן מבחינת נפח התכולה והן מבחינת המעבר עד למשאית ההובלות כגון: חדר מדרגות, חניה מרוחקת מהכניסה לבנין, או לדירה, ואפילו חניה ברחובותיה הצרים ולעתים הבלתי עבירים, של משאית ההובלות.
 
בכל הכרוך בבעיות אלו, אנו באופק הובלות היות ומרכז עיסוקנו הינו בלב ליבה של העיר ראשון לציון על כל סביבותיה ושכונותיה, נותנים מענה מושלם ומקיף לכל אחת מהבעיות הכרוכות בהעברת דירות, בכל תנאי וברמה מקצועית מהגבוהות בענף זה. שהרי "אין חכם כבעל ניסיון " ואם הניסיון בענף מלמד כיצד להתמודד עם בעיות מכל סוג המתעוררות תוך כדי מתן שרותי העברת הדירות, ואף לפני מועד העברת דירתכם.

אופק הובלות הוקמה בשנת 1995 בהנהלת אלדד, ומאז שירתה אלפי לקוחות היכולים להעיד על רמת שרות, הגינות, מקצועיות והכי חשוב על הגינות והתחשבות בלקוחותיה.אם הנכם מעוניינים בקבלת הצעת מחיר, או בייעוץ ללא תשלום צרו קשר עוד היום ותיווכחו

הובלת דירות - הקריטריונים.
הקריטריונים בקבלת ההחלטה באיזה חברת הובלות לבחור לשם ביצוע הובלת דירה בסך הכללי אינו מורכב:

ותק - חברת הובלות דירות ותיקה בתחום , מנוסה ומקצועית.
אדיבות - צורת ההתנהלות של העוסקים במלאכת ניהול חברת ההובלות לרוב מעידה אף על ביצוע עבודת העברת הדירה.
התחייבות - חברה שלא מהססת להתחייב בכתב ובעל פה להצעת המחיר על כל תנאיה, כמו גם על מועד הגעת המובילים ביום ההובלה לשם ביצועה.

היכרות - אם במידה והנכם מכירים חבר, מכר שעבר עם חברת הובלות אזי הנכם יכולים לשאול לרמת שביעות רצונו מההובלה ומכל ההתנהלות שמסביב.

לסיכום:
אנו בחברת אופק הובלות, מתחייבים לעמוד בכל המוסכם בהצעת המחיר ואף מעבר לכך וכי ההגינות הינה שם המשחק ולא מתן הצעות מחיר מפתות כאסטרטגיה ולאחר הגעת המובילים, להוסיף תשלומים נוספים בתואנות כאלה ואחרות.
 
ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 052/6060209 ---
 

 
 
 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים