052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלת דירה ברמת גן

דף הבית >> הובלת דירה >> הובלת דירה ברמת גן

בס"ד

הובלת דירה ברמת גן | העברת דירה ברמת גן | הובלות קטנות | הובלות במרכז | הובלות | הובלה | הובלה קטנה

בשעה טובה !!! החלטתם עוברים דירה. לאחר מסע ארוך ומייגע אכן נמצאה הדירה אליה הנכם מעוניינים לעבור. לאחר ביצוע כל ההליך וסגירת החוזים של הדירה אליה הנכם עוברים, כמו גם הדירה אותה הנכם מפנים.

הגיע הזמן לבחור חברת הובלות שתבצע עבורכם את מעבר הדירה בצורה חלקה, מקצועית, במחירים נוחים וללא דאגות מיותרות ועוגמת נפש לפני ההובלה ואף אחריה.

אנו בחברת אופק הובלות, מעוניינים לבצע את העברת ציוד דירתכם ללא דופי, תוך ליווי אישי וצמוד לאורך כל שלבי ההובלה ולהקל עליכם עד כמה שניתן, כדי שיום ההובלה יעבור בצורה מכובדת ומקצועית וללא נזקים מיותרים.

הליווי אותו הנכם תקבלו הינו ליווי אישי ופרטני עם הרבה סבלנות ואורך רוח. מרגע קבלת הצעת המחיר וסגירת עסקת ההובלה על ידכם, אנו מבטיחים בזאת כי גם אם הנכם מעוניינים במתן ייעוץ בלבד, ללא התחייבות, אנו עומדים לשרותכם בכל זמן בו תחפצו לשאול כל שאלה בכל נושא.

באופק הובלות מועסקים עובדים מקצועיים, ותיקים ואחראים. המוכשרים בכל עבודות הכרוכות בשירות העברת דירות. אריזת תכולות דירות, פירוקים, הרכבות והתקנות. סבלות מקצועית ואחראית, עיטוף ציוד הבית לקראת העברתו והחשוב ביותר בעל אורך רוח וסבלנות, שלעתים הינם מצרך חשוב לביצוע הובלת דירה ברמת גן ולהתנהלות רגועה ומבינה.

באופק הובלות שמנו לעצמנו דגש על מתן שרות הובלות מכל סוג ברמת ביצוע מקצועית גבוהה והתנהלות הוגנת. מרגע נתינת הצעת המחיר תוך התחייבות לעמידה במחיר שניתן על ידינו, כמו גם התחייבות לביצוע עבודות הכרוכות בהובלת דירתכם. ביום ההובלה איננו מבצעים מחטפים ותוספות למחיר ההובלה. היות ובענף ההובלות דירות, נתינת הצעת מחיר זולה ולא אחראית, באה כאסטרטגיה של מובילים לביצוע הזמנת הובלה על ידכם ולאחר הגעת המובילים, פתיחת משא ומתן מחודש בגין תוספות למחיר הראשוני שניתן.

לכן, בעת חיפוש אחר חברת הובלות לביצוע ההובלה, תנו לנו את הקרדיט בביצוע המשימה ותיווכחו כי הבטחות הניתנות על ידינו מקוימות. כמוהם כחוזה מחייב.

צרו קשר ותענו על ידי צוות מקצועי בעל ותק של למעלה מ-15 שנה בענף הובלת

הדירות.

 

ליצירת קשר מיידי – אלדד --- 052/6060209 ---

ליצירת קשר באתר לחץ כאן ונציגנו יחזרו בהקדם

 


אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים