052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלת דירה בראש העין

דף הבית >> הובלת דירה >> הובלת דירה בראש העין
בס"ד

הובלת דירה בראש העין | הובלות דירות בראש העין | הובלות בראש העין | הובלות קטנות בראש העין | הובלות סטודנטים בראש העין.

 
מעוניינים בשירות הובלת דירה בראש העין? הובלה קטנה. הובלות הכוללת פירוק והרכבת רהיטים?
 
בשעה טובה !!! החלטתם עוברים דירה. לאחר מסע ארוך ומייגע אכן נמצאה הדירה אליה הנכם מעוניינים לעבור. לאחר ביצוע כל ההליך וסגירת החוזים של הדירה אליה הנכם עוברים, כמו גם הדירה אותה הנכם מפנים.

היות ועיקר עבודתנו הינו אזור ראש העין ופתח תקווה. כל שירותי ההובלות בכל סדר גודל זוכים למענה מיידי ולשירות מהיר, מקצועי ומתחשב.

אנו בחברת אופק הובלות עומדים בכל התחייבות. אם המדובר בהתחייבות לביצוע כל העבודות הכרוכות במעבר דירתכם ואם המדובר בהתחייבות למחירים ולזמנים, שכן בימינו הצעת מחיר הניתנת על ידי חברת הובלות הינה בגדר המלצה ללא התחייבות. מצב זה נוצר על מנת שתבצעו את הזמנת ההובלה ותיפסלו את יתר הצעות המחיר שניתנו מהקולגות וביום ההובלה נכונה לכם הפתעה בדבר תוספת למחיר הנקוב בגין סיבה כזאת או אחרת והסיבות לא חסרות.

באופק הובלות מועסקים עובדים ואנשי מקצוע מהטובים בענף ההובלות דירות, שמעבר לביצוע הובלת דירה ללא רבב ניחנו באורך רוח ותודעת שירות גבוהה. נתון זה הינו בעל משמעות גבוהה, היות שאת כל הכוחות הפיזיים והנפשיים כבר " השקעתם " בהכנה לקראת יום מעבר הדירה וכל מה שחסר לכם הינו מוביל שביום ההובלה יתחיל בהסבר "מדעי" על התוספת של המחיר אותו אתם צריכים לשלם בגין אי דיוק כזה או אחר.

אנו באופק הובלות חיים את המקצוע ומכבדים אתכם הלקוחות, כמו גם מקבלים בהבנה שהתהליך הינו תהליך מתיש ומפרך כך שביום ההובלה אינכם במיטבכם. אנו כחברת הובלות מעוניינים שאתם הלקוחות תהיו עד כמה שאפשר רגועים ביום ההובלה וזאת לכאורה העזרה הגדולה ביותר שאנו יכולים לקבל, מכם הלקוחות.

לסיכום :
אם הנכם מעוניינים המעבר דירה שקט, בטוח, רגוע וללא עוגמת נפש, צרו קשר וכל המובטח לכם כאן הינו כחוזה מחייב וחובת ההוכחה עלינו.
 
ליצירת קשר מיידי – אלדד --- 052/6060209 ---

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם 
 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים