052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלת דירה בנס ציונה

דף הבית >> הובלת דירה >> הובלת דירה בנס ציונה
בס"ד

הובלת דירה בנס ציונה | הובלות דירות בנס ציונה | הובלות בנס ציונה | מוביל בנס ציונה | הובלות סטודנטים בנס ציונה.

 
מעוניינים בשירות הובלת דירה בנס ציונה? הובלה קטנה. הובלות הכוללת פירוק והרכבת רהיטים?
 
בשעה טובה !!! החלטתם עוברים דירה. לאחר מסע ארוך ומייגע אכן נמצאה הדירה אליה הנכם מעוניינים לעבור. לאחר ביצוע כל ההליך וסגירת החוזים של הדירה אליה הנכם עוברים, כמו גם הדירה אותה הנכם מפנים.

אנו בחברת אופק הובלות מעוניינים לצרף אתכם אל מעגל לקוחותינו המרוצים. בהתנהלות ובעיסוק ובכל הכרוך בהעברת דירתכם. את שרות הובלת דירה אנו נבצע באופן המקצועי ביותר שאנו יודעים לתת והשירות אותו הנכם תקבלו, מתחילתו ועד לסופו.

באופק הובלות מועסקים צוות עובדים מקצועי, אמין, ותיק והחשוב ביותר בעל תודעת שירות גבוהה, שמבצע את עבודתו נאמנה ולעתים אף מעבר למחויבות של מובילי דירות.

היות ועיקר עבודתנו הינו אזור נס ציונה רחובות. כל שירותי ההובלות בכל סדר גודל זוכים למענה מיידי ולשירות מהיר, מקצועי ומתחשב.

אנו בחברת אופק הובלות עומדים בכל התחייבות. אם המדובר בהתחייבות לביצוע כל העבודות הכרוכות במעבר דירתכם ואם המדובר בהתחייבות למחירים ולזמנים, שכן בימינו הצעת מחיר הניתנת על ידי חברת הובלות הינה בגדר המלצה ללא התחייבות. מצב זה נוצר על מנת שתבצעו את הזמנת ההובלה ותיפסלו את יתר הצעות המחיר שניתנו מהקולגות וביום ההובלה נכונה לכם הפתעה בדבר תוספת למחיר הנקוב בגין סיבה כזאת או אחרת והסיבות לא חסרות.

אנו באופק הובלות מבטיחים הובלות מכל סוג מקצועיות ומתחייבים לעמידה בזמנים שנקבעו ולמחירים שניתנו לכם במעמד ביצוע סקר שוק שלכם טרם סגירת עסקת הובלת דירתכם.

ליצירת קשר מיידי – אלדד --- 052/6060209 ---

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם
 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים