052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלת דירה במרכז

דף הבית >> הובלת דירה >> הובלת דירה במרכז
בס"ד

הובלת דירה במרכז | הובלות דירות במרכז | העברת דירות במרכז | הובלות | הובלה | הובלות קטנות במרכז | הובלה קטנה במרכז


החלטתם !!!! עוברים דירה, לאחר סיום כל תהליך מציאת דירה חדשה, העברות הכספים וחתימות על החוזים הרלוונטיים. עכשיו עוברים לשלב הביצוע בפועל של אריזת תכולת הדירה והעברתה לדירה החדשה. אולם הנכם מבולבלים, או אינכם יודעים מהו הצעד הראשון ואיך מתחילים להניע את החיפוש אחר חברת הובלות שתענה על דרישתכם ותבצע את הובלת דירה במרכז לשביעות רצונכם, ללא דין ודברים ועימותים מיותרים, אם המדובר על אופן ביצוע העבודה, התנהלותו של המשא ומתן, או ברדיפות שאינן פוסקות אחר חברת הובלה בדבר מתן הצעת מחיר הוגנת, עבור ההובלה הנדרשת על כל מרכיביה.

אנו בחברת אופק הובלות, מעוניינים לחסוך מכם את המסע המייגע אחר חברת הובלות ולתהות על קנקנה בדבר הבטחות שניתנות בעת הצעת המחיר.
 

בעת יצירת הקשר עם הנציג של חברתנו [ אלדד-052/6060209 ] מעתה ואילך הנכם בידיים מסורות, שכל רצוננו לצרף אתכם למעגל לקוחותינו המרוצים, שמעבר דירתם מתחילת ההתקשרות ועד לסוף הביצוע המוצלח, היה מעבר למצופה ובצורה רגועה,היות שאצלנו באופק הובלות, ההדרכה ולו הבסיסית ביותר ניתנת ללא תשלום, בסבלנות, ובצורה מקצועית ואחראית.

לרשותנו עומדים מיטב כוח האדם ומובילים מקצוענים, שתודעת שרות הינה אחת מתנאי הסף טרם קבלתם לעבודה במסגרת חברתנו. הדגש על שרות ויחסי אנוש הינו ללא פשרות, כמו גם רמתם המקצועית.
כל משאיות ההובלות מותאמות לתנאי השטח ונפח העבודה, בהתאם לאופי הובלת הדירה. כל המשאיות הינם בעלי ארגז העמסה סגור, נתון זה הינו בעל חשיבות עליונה, כמובן לימי החורף הגשומים, וגם לימות הקיץ החמים, היות וכאשר משאית ההובלות אינה בעלת ארגז העמסה סגור, אזי קיים חשש ממשי של נפילת מוצרים ופריטים מתכולת הדירה תוך כדי נסיעה לעד הפריקה.

אם הנכם מעוניינים בשירות הובלות דירות, הנכם מוזמנים ליצור קשר כאן דרך האתר, מייל, או יצירת קשר ישיר טלפוני, נסו והיווכחו כי באופק הובלות הבטחות שניתנו כמוהם כחוזה מחייב.
 
ליצירת קשר מיידי – אלדד --- 052/6060209 ---

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ונציגנו יחזרו בהקדם.
 
 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים