052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלת דירה ביבנה

דף הבית >> הובלת דירה >> הובלת דירה ביבנה
בס"ד

הובלת דירה ביבנה | הובלות דירות ביבנה | הובלות ביבנה | הובלה ביבנה | הובלות קטנות ביבנה

 
מחפש חברת הובלות ביבנה לביצוע הובלת דירה ביבנה ? מחפש חברת הובלות מקומית בעלת ותק בענף זה להובלת דירתך ?

אופק הובלות הינה חברת הובלות ביבנה, המספקת את כל שרותי ההובלות למגזר הפרטי והציבורי כאחד.

באופק הובלות צוות עובדים ותיק, מקצועי ומיומן המבצע את כל הנדרש על מנת להבטיח הובלת דירה ללא עיכובים מיותרים, ללא נזקים וכמובן החשוב ביותר עבודה שוטפת ובידיים בטוחות. סבלות מקצועית, הובלת פריטים בודדים, שירותי אריזה עבודות פירוקים והרכבות של רהיטים ומוצרי חשמל והתקנות ציוד.

אופק הובלות מנוהלת על ידי אלדד רצון, המוכר בתחום ההובלות וכל מדיניות החברה מושתתת על פיו והיא : עמידה בהתחייבויות, מתן שירות הוגן, יחס אדיב ומס באופק הובלות צוות עובדים ותיק, מקצועי ומיומן המבצע את כל הנדרש על מנת להבטיח הובלת דירה ללא עיכובים מיותרים, ללא נזקים וכמובן החשוב ביותר עבודה שוטפת ובידיים בטוחות. סבלות מקצועית, הובלת פריטים בודדים, שירותי אריזה עבודות פירוקים והרכבות של רהיטים ומוצרי חשמל והתקנות ציוד.

אופק הובלות מנוהלת על ידי אלדד רצון, המוכר בתחום ההובלות וכל מדיניות החברה מושתתת על פיו והיא : עמידה בהתחייבויות, מתן שירות הוגן, יחס אדיב ומסביר פנים ללקוחת ובכלל.

באופק הובלות צי רכבים בכל גודל המותאם לצורך כל סוגי ההובלות. נתון זה הינו בעל משמעות, שכן על ידי התאמת רכב ההובלה להובלה המתבקשת, ניתן לחסוך בעלויות, בזמן והחשוב ביותר הוא ייעול של כל ההובלה על כל המשתמע. קיומו של מנוף בבעלותנו מהווה יתרון נוסף, היות ולעתים קרובות קיים מצב בו רהיטים לא עוברים בחדר המדרגות, או מעלית שמקולקלת ואף סגירת מעלית על ידי דיירי הבניין.
 
ליצירת קשר מיידי – אלדד --- 052/6060209 ---

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ונציגנו יחזרו בהקדם. 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים