052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלת דירה בחולון

דף הבית >> הובלת דירה >> הובלת דירה בחולון
בס"ד
הובלת דירה בחולון | הובלות בחולון | הובלות קטנות בחולון | מוביל בחולון | הובלות חולון | הובלה בחולון | הובלות
 

 
מעוניינים בשירות הובלת דירה בחולון ? הובלות קטנות בחולון ? הובלות בחולון ? הובלות במנוף בחולון ?

אופק הובלות הינה חברת הובלות המתמחה בכל סוגי ההובלות, בענף הפרטי והעסקי כאחד. ענף הובלות הדירות הינו עיקר ההתמחות שלנו ולשם כך הוקמה חברת אופק הובלות.

באופק הובלות מועסקים צוות עובדים, שמלבד כל יכולותיהם המקצועיות, שמו לנגד עיניהם מתן שירות הובלות כולל, תוך שימת דגש על יחסי אנוש ויחס אישי לכל הלקוחות. כך שבעת הזמנת הובלה מכל סוג, תקבלו עבודה מקצועית, הכוללת יחס אישי ותומך. מה שלרוב מקל על עבודת הסבלים ועליכם כלקוחות מוריד את מפלס הלחץ ובמהלך כל ההובלה תשבו נינוחים ורגועים לקראת התחלת החיים במקום החדש.

באופק הובלות שמנו לעצמנו דגש על אמינות ויושר והחשוב ביותר עמידה בכל ההתחייבויות שניתנו. הן ברמת הביצוע והן ברמת עמידה בהתחייבות למחיר שניתן במעמד ביצוע סקר שוק שקדם להזמנת ההובלה. כי לנו באופק הובלות, חשובה דעתכם לא רק על ביצוע ההובלה, אלא ובעיקר על התנהלות ההובלה. כי אותנו באופק הובלות האמינות מחייבת.

לכן בעת בחירתכם באופק הובלות, מובטח לכם עבודה מקצועית, שירות אישי, והמחיר שאותו תשלמו עבור ההובלה, הוא המחיר שנקבע בעת עריכת סקר שוק, טרם סגירת עסקת ההובלה. כי אותנו באופק הובלות - האמינות מחייבת.
 
ליצירת קשר מיידי – אלדד --- 052/6060209

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ונציגנו יחזרו בהקדם
 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים