052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלת דירה בבת ים

דף הבית >> הובלת דירה >> הובלת דירה בבת ים

בס"ד

הובלות דירות בבת ים | הובלות בבת ים | הובלת דירה בבת ים | הובלות קטנות בבת ים | הובלות דירות | הובלות | הובלה

 
מעוניינים בשירות הובלת דירה בבת ים ? הובלות קטנות בבת ים ? הובלה קטנה בבת ים ? הובלות במנוף בבת ים ?

אופק הובלות הינה חברת הובלות המתמחה בשירותי הובלות דירות, על כל השירותים הנלווים למעבר דירתכם. אריזת תכולות בתים, פירוקים והרכבות רהיטים על ידי מומחה, סבלות מקצועית, אריזת תכולות בתים ועסקים לכל תקופה ובכל גודל והתקנות.

באופק הובלות צוות עובדים ותיק, מיומן ובעל יכולות ביצוע גבוהות, הניחן במתן שירות אישי וסבלני הגורם לכל הובלה להתבצע על מי מנוחות וללא מתחים. נתון זה בעל חשיבות, שהרי ביום ההובלה הנכם מצויים על גבול אפיסת כוחות. הן נפשית והן פיזית בשל אריזת תכולת הבית והכנתו להובלה. כל מה שחסר הוא מובילים שיגיעו ביום ההובלה, ייצרו לחץ ויעלו דרישות, טענות והערות מיותרות. מה שיוסיף מתח ולחץ על הקיים.

אנו באופק הובלות שמנו לעצמנו דגש מיוחד על עמידה בהתחייבויות שאנו נותנים וממלאים את התחייבויותינו עד תום. אם המדובר בהתחייבות לביצוע ואם בהתחייבות למחיר שניתן, במעמד עריכת סקר שוק וחיפוש אחר הובלה אטרקטיבית. שכן לא מעט חברות הובלות נוקטים בשיטה של מתן הצעת מחיר זולה ואטרקטיבית במחיר " סוף עונה " ולאחר הגעת המובילים ביום ההובלה, מעמתים אתכם הלקוחות מול פרטי ההובלה שנמסרו מראש ולאחר מציאת אי דיוקים כאלה ואחרים, הופכים את הצעת המחיר ללא רלוונטית ופותחים במשא ומתן מחודש על תוספת למחיר ההובלה המקורית, שלעתים ללא פרופורציה לכלל ההובלה.

לכן, בעת עריכת סקר שוק לבדיקת מחיר, שימו לב ותנו את הדעת איזו חברת הובלות עומדת מולכם ובכוונתה לעמוד בהצעת המחיר שנתנה ואם בכוונתה לעמוד במחיר שניתן על ידה.

ליצירת קשר מיידי – אלדד --- 052/6060209 ---

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ונציגנו יחזרו בהקדם..
 
 
 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים