052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלות קטנות בתל אביב

דף הבית >> הובלות קטנות >> הובלות קטנות בתל אביב
 
בס"ד
 
הובלות קטנות בתל אביב | הובלות קטנות | הובלה קטנה בתל אביב | הובלה קטנה | הובלות קטנות במרכז | הובלה קטנה במרכז.
 
מעוניינים בשירות הובלות קטנות בתל אביב ? הובלות קטנות במרכז ? הובלות סטודנטים במחירים אטרקטיביים ?

אופק הובלות הינה חברת הובלות המתמחה בהובלות מכל הסוגים ובכללם הובלות קטנות. מערך הרכבים כולל חמישה כלי רכב מכל הסוגים ובכל הגדלים ובכל זמן נתון אחד ולעתים אף יותר מכלי רכב אחד, נותנים שרות הובלה באזור תל אביב והמרכז.

באופק הובלות צוות עובדים ותיק ומנוסה, המיומן בכל העבודות הכרוכות בכל ההובלות. אריזת תכולות בתים, סבלות, פירוק והרכבת רהיטים והתקנות שונות מכל הסוגים [ l.c.d, מדפים וארונות ] .כך שבעת הזמנת הובלה, תקבלו את כל השירותים הנלווים תחת קורת גג אחת, מה שייעל את כל מעבר דירתכם.

באופק הובלות שמנו לעצמנו דגש על מתן שירות מקצועי ואמין והחשוב ביותר התנהלות תקינה וישרה. הכוללת עמידה בהתחייבויות לביצוע ובמחירים שנקבעו מראש. היות ובענף ההובלות, לעתים קרובות חברות הובלות נותנות הצעת מחיר נמוכה ואטרקטיבית כאסטרטגיה ובזמן אמת , בעת הגעת המובילים ביום ההובלה, הופכים את הצעת המחיר שניתנה מראש ל " לא רלוונטית " ופתיחת משא ומתן מחודש על עלויות ההובלה, רק שבמציאות שנוצרה האפשרות היחידה היא : הסכמה להובלה בכל מחיר.

באופק הובלות אנו מציעים את מחירי ההובלה בהתאם להובלה והניסיון שלנו בהתנהלות ישרה הינו - הפסד מיידי של לקוחות ולטווח ארוך אנו מרוויחים לקוחות שהתנסו ונוכחו לדעת כי מה שמנחה אותנו הוא הצדקה מלאה לתשלום ההובלה, ללא ביצוע מחטפים וללא עוגמת נפש מיותרת. כי אותנו באופק הובלות האמינות מחייבת.


תוצאת תמונה עבור סמל תל אביב

ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 052/6060209 --- 

 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים