052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלות קטנות ברעננה

דף הבית >> הובלות קטנות >> הובלות קטנות ברעננה
בס"ד
הובלות קטנות ברעננה | הובלה קטנה ברעננה | הובלות דירות ברעננה | מוביל הובלות במרכז | הובלות בשרון | הובלות | הובלה

מעוניינים בשרות הובלות קטנות ברעננה ? הובלות דירות קטנות ברעננה ? הובלה קטנה ? הובלת פריטים בודדים ?

אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, המספקת את כל סוגי ההובלות. הובלת קטנות, פריטים בודדים, הובלות דירות קטנות, הובלות לסטודנטים והובלות דירות בכל סדר גודל, הכוללים פירוק והרכבת רהיטים.

אופק הובלות הוקמה בשנת 1995 ומאז צברה ותק. הן בניהול נכון, הן בהעסקת עובדים מקצועיים והן מבחינת התנהלות תקינה והוגנת כלפי לקוחות החברה.

באופק הובלות צי רכבים בכל סדר גודל המותאם לכל סוגי ההובלות. כמו כן היות ומרכז פעילותנו הינו בכל אזור המרכז והשרון, יש באפשרותנו בכל זמן נתון לספק הובלות מכל סוג בהתראה קצרה, עם שרות כולל על כל המשתמע.

אנו באופק הובלות שמנו לעצמנו למטרה לבצע כל עבודה בצורה מקצועית, הוגנת ובמחירים אטרקטיביים, כמו גם עמידה בהתחייבויות הניתנות על ידי כל אחד מעובדי החברה.

לכם הלקוחות : אם הנכם מעוניינים בכל הובלה, בביצוע מקצועי ובהתנהלות ישרה והוגנת, כל שנותר הינו יצירת קשר טלפוני או השארת פרטים באתר  ואנו נחזור עם הצעה אטרקטיבית וייעוץ ללא התחייבות.


ליצירת קשר ישיר --- אלדד ---- 052/6060209 ---

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ונציגנו יחזרו בהקדם 
 

 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים