052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלות קטנות ברמת גן

דף הבית >> הובלות קטנות >> הובלות קטנות ברמת גן
בס"ד
הובלות קטנות ברמת גן | הובלות קטנות בתל אביב | הובלות קטנות במרכז | הובלה קטנה ברמת גן | הובלה קטנה בתל אביב

מעוניינים בשירות הובלות קטנות ברמת גן ? מחפשים חברת הובלות מקומית המכירה את העיר על כל רחובותיה ?

אופק הובלות הינה חברת הובלות מקומית, שעיקר פעילותה בעיר רמת גן. שירותי ההובלות הניתנים מכל הסוגים : הובלות קטנות, הובלות דירות, הובלות משרדים וכן הובלות בסיוע מנוף ייחודי לענף הובלות הדירות.

באופק הובלות ישנו צי רכבים בעל מספר רכבים, מה שמאפשר התאמת הרכבים להובלה קטנה וגדולה כאחת.

באופק הובלות צוות עובדים ותיק ומנוסה, המיומן בכל העבודות הכרוכות בכל ההובלות. אריזת תכולות בתים, סבלות, פירוק והרכבת רהיטים והתקנות שונות מכל הסוגים [ l.c.d,מדפים וארונות ] .כך שבעת הזמנת הובלה, תקבלו את כל השירותים הנלווים תחת קורת גג אחת, מה שייעל את כל מעבר דירתכם.

עבודת ההובלות מתבצעת על ידי צוות מיומן, מקצועי ומנוסה ברמות הגבוהות, כמו גם ההתנהלות של כל מתן הצעות המחיר והביצוע הישר וההוגן כלפי כל לקוחותינו.

לכן, בעת חיפוש אחר חברת הובלות הוגנת ומקצועית ואם הנכם תושבי רמת גן והסביבה, צרו קשר מיידי עם נציג חברת אופק הובלות ותיווכחו כי באופק הובלות ההובלה שלכם היא המומחיות שלנו, על כל המשתמע.


ליצירת קשר מיידי --- אלדד - 052/6060209

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ונציגנו יחזרו בהקדם 

                                 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים