052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלות קטנות ברחובות

דף הבית >> הובלות קטנות >> הובלות קטנות ברחובות
בס"ד

הובלות קטנות ברחובות | הובלה קטנה ברחובות | הובלות ברחובות | הובלות דירות ברחובות | הובלות קטנות | הובלה קטנה


מחפש חברת הובלות לביצוע הובלות קטנות ברחובות ? הובלות דירות ברחובות ? הובלת פריטים בודדים ברחובות ?

אופק הובלות הינה חברת הובלות המתמחה בהובלות ציוד ביתי בכל סדר גודל, על ידי עובדים מיומנים ומקצועיים. באופק הובלות שמנו לעצמנו למטרה, נתינת שרות מקצועי, הוגן ואטרקטיבי והחשוב ביותר עמידה בכל ההתחייבויות שניתנו במעמד הצעת המחיר והזמנת ההובלה. הן מבחינת ביצוע ההובלה על כל המשתמע והן מבחינת ההתנהלות הכספית ללא מחטפים של הרגע האחרון ופתיחת משא ומתן מחודש בדבר תוספות מחיר כלשהן.

באופק הובלות צוות עובדים ותיק ומנוסה, המיומן בכל העבודות הכרוכות בכל ההובלות. אריזת תכולות בתים, סבלות, פירוק והרכבת רהיטים והתקנות שונות מכל הסוגים [ l.c.d,מדפים וארונות ] .כך שבעת הזמנת הובלה, תקבלו את כל השירותים הנלווים תחת קורת גג אחת, מה שייעל את כל מעבר דירתכם.

לאופק הובלות צי רכבים בכל הגדלים, המאפשר לנו התאמת גודל הרכב לסוג ההובלה. נתון זה נועד לשם הוזלת עלויות וייעול ההובלה המדוברת.
כשהמדובר בהובלות דירות, אנו באופק הובלות מספקים את כל השירותים המקיפים שהם : פירוק והרכבת רהיטים, עטיפת רהיטים בעטיפות מגן, אריזת תכולת בית, אחסנה מכל סוג ובכל גודל ושירותי מנוף.


ליצירת קשר מיידי --- אלדד - 052/6060209

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ונציגנו יחזרו בהקדם 
 

 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים