052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלות קטנות בראשון לציון

דף הבית >> הובלות קטנות >> הובלות קטנות בראשון לציון
בס"ד
הובלות קטנות בראשון לציון | הובלה קטנה בראשון לציון | הובלות קטנות | מוביל הובלה קטנה | הובלות דירות | הובלות | הובלה

מחפש חברת הובלות לביצוע הובלות קטנות בראשון לציון ? הובלה קטנה בראשון לציון ? הובלות דירות חלקיות או פריטים בודדים ?

אופק הובלות הינה חברת הובלות המספקת את כל סוגי ההובלות. הובלות דירות, הובלות משרדים, הובלות קטנות ופריטים בודדים לכל רחבי הארץ.

באופק הובלות צוות עובדים ותיק ומנוסה, המיומן בכל העבודות הכרוכות בכל ההובלות. אריזת תכולות בתים, סבלות, פירוק והרכבת רהיטים והתקנות שונות מכל הסוגים [ l.c.d, מדפים וארונות ] .כך שבעת הזמנת הובלה, תקבלו את כל השירותים הנלווים תחת קורת גג אחת, מה שייעל את כל מעבר דירתכם.

באופק הובלות שמנו לעצמנו דגש על מתן שירות מקצועי ואמין והחשוב ביותר התנהלות תקינה וישרה. הכוללת עמידה בהתחייבויות לביצוע ובמחירים שנקבעו מראש. היות ובענף ההובלות, לעתים קרובות חברות הובלות נותנות הצעת מחיר נמוכה ואטרקטיבית כאסטרטגיה ובזמן אמת , בעת הגעת המובילים ביום ההובלה, הופכים את הצעת המחיר שניתנה מראש ל " לא רלוונטית " ופתיחת משא ומתן מחודש על עלויות ההובלה, רק שבמציאות שנוצרה האפשרות היחידה היא : הסכמה להובלה בכל מחיר.

אופק הובלות הוקמה בשנת 1995 ומספקת את כל שירותי ההובלות מכל סוג. הובלות דירות, הובלות משרדים, הובלות פריטים בודדים והובלות פרויקטים. ביצוע ההובלות על כל ההתנהלות מתבצע על ידי צוות מיומן ומנוסה המותאם לסוג ההובלה הרצויה. הצעת המחיר הינה הצעה הוגנת ואטרקטיבית עד כמה שניתן והחשוב ביותר בסיום ההובלה או בזמן הגעת המובילים לא יתנהל משא ומתן מחודש על תוספות מחיר וחיפוש אחר סיבות מכל סוג לשם רווח נוסף. כך שאם הנכם מחפשים חברת הובלות אמינה שתספק לכם עבודה ללא עוגמת נפש מיותרת בחרו באופק הובלות לביצוע ההובלה הנדרשת.


ליצירת קשר מיידי --- אלדד - 052/6060209

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ונציגנו יחזרו בהקדם 
 

 
 
 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים