052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלות קטנות בפתח תקווה

דף הבית >> הובלות קטנות >> הובלות קטנות בפתח תקווה
בס"ד
 
הובלות קטנות בפתח תקווה | הובלה קטנה בפתח תקווה הובלות קטנות | הובלה קטנה | הובלות | הובלה | הובלות דירות
 

מחפשים חברת הובלות לשם הובלות קטנות בפתח תקווה ? מחפשים מוביל בפתח תקווה להובלה קטנה ? הובלת דירה קטנה בפתח תקווה ?
אופק הובלות הינה חברת הובלות המתמחה בהובלות תכולות דירות מלאות, חלקיות, ופריטים בודדים. לנו באופק הובלות צי רכבים מכל גודל, המאפשר לנו מתן שרות הובלות קטנות וגדולות כאחד באופן מיידי.

היות ועיקר עבודתנו הינו באזור השרון ככלל ובאזור פתח תקווה בפרט. נתון זה מהווה יתרון על פני חברות הובלות אחרות, שכן בעת הזמנת הובלה, אנו באופק הובלות מכירים את השטח ברמה גבוהה ומתאימים את רכב ההובלה להובלה המבוקשת וכך להוזיל עלויות ולהיות אטרקטיביים.

אנו מבצעים באופק הובלות את כל סוגי ההובלות בפתח תקווה. הובלות קטנות, הובלות דירות, הובלות ריהוט ביתי חלקי ופריטים בודדים. כמו כן מתן הצעות מחיר להובלות מתבצע בצורה הוגנת, תוך עמידה קפדנית בהתחייבויות שניתנו.

כל עבודת ההובלה מתבצעת על ידי צוות מיומן ומנוסה, כמו גם במידת הצורך פירוקים והרכבות רהיטים ומוצרי חשמל ביתיים כגון :דלתות מקררים מכל הסוגים.


ליצירת קשר ישיר --- אלדד ---- 052/6060209 ---

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ונציגנו יחזרו בהקדם 
 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים