052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלות קטנות בגבעתיים

דף הבית >> הובלות קטנות >> הובלות קטנות בגבעתיים
בס"ד

הובלות קטנות בגבעתיים | הובלה קטנה בגבעתיים | הובלות בגבעתיים | הובלה בגבעתיים | הובלות | הובלה

מחפש מוביל לשירות הובלות קטנות בגבעתיים ? הובלה קטנה ? הובלת דירה בגבעתיים ? מוביל אמין והוגן ?

אופק הובלות הינה חברת הובלות המספקת את כל סוגי ההובלות בגבעתיים. הובלות קטנות, בגבעתיים הובלות דירות, הובלות פריטים בודדים והובלות מנוף. לרשותנו עומד צי רכבים בכל הגדלים, על מנת לספק לכם הלקוחות את ההובלה הרצויה בכלים ובכוח אדם המותאם לביצוע ההובלה המושלמת והמשתלמת.

על מנת להבטיח כי הובלה קטנה שתתבצע ברמה מקצועית גבוהה, ללא נזקים, עם עמידה קפדנית בלוחות זמנים גם בהזמנת הובלה קטנה קיימת עדיפות לחברות הובלות מוכרות ומנוסות בתחום וזאת על מנת למנוע טרטורים ועוגמת נפש.  
 
אופק הובלות הוקמה בשנת 1995 ומאז רכשנו לעצמנו חוג לקוחות רחב ומרוצה בכל אזור גבעתיים, רמת גן ובכל הסביבה.

משרדינו ממוקמים ברמת גן והזמינות לביצוע הובלות מכל סוג ובהתראה קצרה, מהווה יתרון על פני חברות הובלות אחרת. כמו כן אנו ידועים בכל רחבי העיר בהגינות, מקצועיות ובעמידה בלתי מתפשרת בזמנים ובהתחייבויות שניתנות טרם הגעתנו לביצוע ההובלה ואף לאחר מכן.

לכן, בעת חיפוש אחר חברת הובלות בכל אזור המרכז ככלל ובאזור רמת גן וגבעתיים בפרט, צרו קשר ותיווכחו, כי ההובלה שלכם האחריות שלנו.


ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 052/6060209 ---

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ונציגנו יחזרו בהקדם
 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים