052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלות משולבות

דף הבית >> מאמרים >> הובלות משולבות
בס"ד
הובלות קטנות משולבות | הובלת דירה | הובלות דירות | הובלות | הובלה | הובלות קטנות | הובלה קטנה

 
לעתים אנו נזקקים לשירות הובלות קטנות, הובלות פריטים בודדים למקומות רחוקים וכשהמדובר בפריט שאמנם מצריך הובלה, אולם המחיר אותו נתבקש לשלם הינו יקר ולעתים אינו עולה בקנה אחד עם שוויו של אותו המוצר.

אנו בחברת אופק הובלות  מעוניינים בהובלות אלו גם אם המדובר ביותר מפרנסה אלא בשירות ללקוחותינו. אנו מרושתים בין מספר חברות הובלות שכמעט בכל יום נתון יש באפשרותנו לשלב פריט או מספר פריטים לאתו הכיוון. ועל ידי כך להוזיל ללקוחותינו את מחיר ההובלה משמעותית.

אופק הובלות הינה חברה העוסקת בכל סוגי ההובלות, אם המדובר בהובלות דירות או ציוד חלקי, סטודנטים או כללי. כשהמדובר בהעברה קטנה מעיר אחת לשנייה במרחק גדול, אזי קיימת האפשרות לשלב מספר הובלות לאותו הכיוון וכך להוזיל עלויות לכל המעוניינים בשירותי ההובלה, והנהנים העיקריים הם ציבור כלל לקוחותינו.

אזי אם הנכם מעוניינים בהובלה קטנה, לכל אזור בארץ ואינכם מעוניינים לשלם מחיר עבור הובלה מיוחדת של פריט כזה או אחר והנכם גמישים בזמן ביצוע ההובלה, אזי צרו קשר ואנו נתאם לכם הובלה במחיר המשתלם וההוגן ביותר.
 
 
ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר מיידי - ---אלדד - 052/6060209 ---
 

 
 
 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים