052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

אחסנה

דף הבית >> תפריט שמאלי >> אחסנה
המומחים באחסנה בע"מ 052-55555322

בס"ד
 
אחסנה | אחסנת דירות | אחסנת ציוד | מחסן פרטי

לעתים קרובות אנו נזקקים לשרותי אחסנה מאילוצים אותם אנו עוברים במהלך חיינו. אם המדובר בציוד ארכיוני, דירות, או כל ציוד שהינו בעל ערך, שבו אנו נעשה שימוש בעתיד הקרוב או הרחוק.

 
כאשר נקלעים לסיטואציה בה הנכם נאלצים לפנות את הדירה, או המשרד שלכם ואין לכם כעת לאן להעביר ציוד זה מכל סיבה שהיא, כגון: נסיעה לחוץ לארץ, מסירת דירה שלא בזמן על ידי הקבלן, או המוכרים של הדירה, ועדיין לא מצאתם את הדירה בה הנכם מעוניינים.

במקרה זה אתם מתחילים בסחרור וחיפוש אחר דירה במקום פחות מועדף על ידכם, דבר המדיר שינה מעיניכם. לנו, באופק שרותי הובלה מגוון אפשרויות של אחסנה במקומות בטוחים, נקיים ובעלי ביטוח לתכולת הציוד אותו הנכם מאחסנים בכל חלקי הארץ. 

כל אתרי האחסנה הינם בעלי שמירה של 24 שעות ביממה, עם גישה נוחה למשאית ההובלה לשם פריקת משאית ההובלות וטעינתה לאחר תום תקופת האחסנה.

אזי, אם הנכם מעוניינים באחסנה, צרו קשר ואנו נדריך אתכם בכל תהליך הביצוע ונפנה אתכם להמשך טיפול והתרשמות מאתר האחסנה המועדף עליכם.
 

ליצירת קשר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר מיידי -
אלדד --- 052/6060209 ---
 
 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים