052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלות - מחירים

דף הבית >> מאמרים >> הובלות - מחירים
בס"ד

מחירי הובלות | הובלות דירות | הובלות במרכז | הובלות קטנות

 
מעוניינים בשרותי הובלות ? מודאגים ממחיר ההובלות ? שילוב מנוף בהובלה ? הנתונים המשפיעים על מחיר ההובלות.

מחירי ההובלה שאותה ברצוננו לבצע, נקבעים על פי נפח העבודה, הקושי של הביצוע,והכובד שיש לציוד, אותו אנו מעוניינים להעביר, וכמו כן מרחק הנסיעה. כמובן, בנוסף לכל אלו, יש את הקומה הרצויה אליה אנו עוברים. שכן אם הדירה נמצאת בקומה גבוהה ללא מעלית, אזי עלות ההובלה, תהיה גבוהה יותר, מאשר בבנין שבו נמצאת מעלית.בנוסף, מומלץ לעשות רשימת מובילים. כאשר ליד כל אחד, נרשום את המחיר המוצע על ידו, ומה התמורה שנקבל במחיר הנקוב.
 
כמו כן, מומלץ לבצע רשימת תכולה, גודל המעלית,מרחק ההליכה, מהמשאית ועד לדירה, או כל נתון אחר, שעשוי לגרום לשינוי במחיר, ולהקריא בטלפון מהכתוב. וכך האינפורמציה המלאה והמדויקת, תועבר במלואה למובילים.

רצוי לא להתפתות להצעת המחיר הנמוכה ביותר שניתנה לנו .היות ומחיר הינו נגזרת, של השקעת המוביל בביצוע ההובלה. הן ברמת העובדים,הרכבים, וזמן הגעת המובילים - אם בכלל.

אצלנו בחברת אופק הובלות, תקבלו את ההצעה ההוגנת ביותר, לביצוע ברמה הגבוהה.

כי אצלנו-האמינות מחייבת.

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר מיידי  --- אלדד --- 052/6060209
 

 
 
 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים