052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלות דירות סטודנטים

דף הבית >> הובלות דירות >> הובלות דירות סטודנטים
בס"ד

הובלת דירה לצעירים | הובלת דירה לסטודנטים | הובלות | הובלה | הובלות קטנות | הובלה קטנה

מעוניינים בחברת הובלות המספקת שירותי הובלות דירות סטודנטים עם התחשבות בכל הפרמטרים והמגבלות של סטודנטים בתחילת שנת הלימודים, במהלכה או בסופה? אופק הובלות תבצע עבורכם הסטודנטים, הובלת דירה ביעילות וללא טרטורים מיותרים ועוגמת נפש שלעתים נגרמת על ידי צוות הובלה מחוספס ולא מתחשב.

החלטתם!!! בשעה טובה עוזבים את הבית, ועוברים לניהול חיים עצמאיים בדירה משלכם. דבר הכרוך בהעברת ציוד לאכלוס דירתכם החדשה. מעבר להוצאות השוטפות הכרוכות בדבר, הנכם צריכים עזרה בהעברת הציוד. ולשם כך אנו חברות הובלות קיימות. אנו בחברת אופק הובלות, מקפידים להעביר את הציוד שלכם ללא פגע ובצורה מקצועית, תוך כדי התחשבות במצב, ובקשיים הכלכליים המעיבים על הצעירים בתחילת דרכם, וגביית מחירי הובלה השווים לכל כיס, והפיכת המעבר לדירה החדשה לחוויה חיובית, שאינה מלווה בהוצאות מיותרות כי אצלנו האמינות-מחייבת.

הובלות דירה - סטודנטים.
מאחר וישנה הגירה המונית של סטודנטים לכיוון ערי המרכז וגוש דן, ישנם חברות הובלות רבות שמזהות את הפוטנציאל הכרוך בהעברת דירותיהם, ואת החסך בזמן מיותר לחיפוש הובלה במחיר אטרקטיבי ובצורה מקצועית, ובוחרים בחברה לא מוכרת שתבצע את ההובלה, ואז ביום ההובלה המשא ומתן עבור העברת הדירה נפתח מחדש, וחברת ההובלה תחפש סיבות בדויות ועלומות, על מנת להעלות את המחיר שניתן בהצעה הראשונית, ואף העמסת הציוד ופריקתו תתבצע בחוסר מקצועיות וחובבניות, אלא אם אתם הסטודנטים תפקחו באופן ישיר על מהלך עבודת המובילים.

אצלנו בחברת אופק הובלות, שהזמנתם להעביר את דירתכם - בתקווה. רכושכם - כמו רכושנו, ציודכם-  כמו ציודנו, ודאגתכם-כדאגתנו.

לסיכום: אנו - חברת אופק הובלות, נדאג שציוד דירתכם יעבור בצורה הבטוחה, המקצועית ההוגנת והיעילה ביותר. ואתם דאגו לעבור את הסמסטר הקרוב ללא מועדי ב. כי אצלנו, האמינות מחייבת.


ליצירת קשר מיידי – אלדד --- 052/6060209 ---

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ונציגנו יחזרו בהקדם.
 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים