052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלות דירות ברעננה

דף הבית >> הובלות דירות >> הובלות דירות ברעננה
בס"ד
 

הובלות דירות ברעננה | הובלת דירה ברעננה | הובלות ברעננה | הובלות רעננה | הובלות דירות | הובלת דירה

בשעה טובה ! עוברים דירה. כל הנותר הינו חיפוש אחר חברת הובלות דירות ברעננה המתמחה בשירותי הובלות דירות מקצועית, ותיקה ובעלת יחסי אנוש, המסבירה פנים לכל לקוחותיה, גם כשהמדובר באוכלוסייה מבוגרת, או בעלת צרכים מיוחדים.

 
שירותי הובלות דירות מתבצע על ידי צוות עובדים מקצועי, בעל ותק ניכר בענף ההובלות, הבקיא בכל העבודות הכרוכות בהובלות דירות. אריזת תכולת בתים, פירוקים והרכבות באופן מקצועי, סבלות ואריזת תכולות בתים וציוד לכל תקופה.

עבודתנו מתבצעת נאמנה ללקוחותינו והשירות הכולל הניתן על ידי כל צוות העובדים, הינו יחס אישי המותאם לכל סיטואציה המתעוררת במהלך ההובלה.

אנו באופק הובלות שמנו לעצמנו דגש מיוחד על אמינות ועמידה בהתחייבויות שניתנו ולעתים אף ללכת לפנים משורת הדין ולקראת הלקוחות עד כמה שניתן. צורך זה מוקפד במיוחד, היות וענף ההובלות הינו ענף חופשי ואינו מאוגד על ידי שום גורם. נתון זה לעתים מנוצל עד תום על ידי חברת הובלות מזדמנות, שכל החשוב להם הינו עשיית רווח גדול ומיידי, תוך אי כוונתם לשימור הלקוחות ולהמשך עבודה משותפת בשעת הצורך. צר לנו שזה הרושם שהתקבל על ענף ההובלות, אולם אנו באים בבשורה חדשה וישרה שהיא : מתן שירותי הובלות ברמה גבוהה, ללא ביצוע מחטפים מכל סוג המעיבים על כל מעבר הדירה.

לכן בעת בחירתכם באופק הובלות, מובטח לכם עבודה מקצועית, שירות אישי, והמחיר שאותו תשלמו עבור ההובלה, הוא המחיר שנקבע בעת עריכת סקר שוק, טרם סגירת עסקת ההובלה. כי אותנו באופק הובלות - האמינות מחייבת.
 
ליצירת קשר באתר לחץ כאן

ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 052/6060209 ---
 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים