052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלות דירות בנתניה

דף הבית >> הובלות דירות >> הובלות דירות בנתניה
בס"ד
 
 הובלות דירות בנתניה | הובלות בנתניה | הובלות נתניה | הובלות קטנות בנתניה | הובלת דירה בנתניה | הובלות | הובלה

מעוניינים בשירות הובלות דירות בנתניה ? הובלות קטנות בנתניה ? הובלות במנוף בנתניה ? הובלות דירות בשרון ? הובלות קטנות בשרון ?

אופק הובלות הינה חברת הובלות דירות בנתניה, המתמחה בענף הובלות דירות מאז הקמתה בשנת 1995. שירות הובלות דירות המתבצע על ידינו, הינו שירות מקצועי, הכולל את כל העבודות הכרוכות בהעברת דירתכם / ציוד בכל גודל. באופק הובלות צי רכבים בכל גודל, המאפשר לנו את ביצוע כל סוגי ההובלות בכל גודל, תוך שמירה על רמת מחירים אטרקטיבית וביצוע מקצועי על ידי צוות עובדים יעיל ומסביר פנים.

באופק הובלות צוות עובדים ותיק, מיומן ובעל יכולות ביצוע גבוהות, הניחן במתן שירות אישי וסבלני הגורם לכל הובלה להתבצע על מי מנוחות וללא מתחים. נתון זה בעל חשיבות, שהרי ביום ההובלה הנכם מצויים על גבול אפיסת כוחות. הן נפשית והן פיזית בשל אריזת תכולת הבית והכנתו להובלה. כל מה שחסר הוא מובילים שיגיעו ביום ההובלה, ייצרו לחץ ויעלו דרישות, טענות והערות מיותרות. מה שיוסיף מתח ולחץ על הקיים.

אנו באופק הובלות שמנו לעצמנו דגש מיוחד על עמידה בהתחייבויות שאנו נותנים וממלאים את התחייבויותינו עד תום. אם המדובר בהתחייבות לביצוע ואם בהתחייבות למחיר שניתן, במעמד עריכת סקר שוק וחיפוש אחר הובלה אטרקטיבית. שכן לא מעט חברות הובלות נוקטים בשיטה של מתן הצעת מחיר זולה ואטרקטיבית במחיר " סוף עונה " ולאחר הגעת המובילים ביום ההובלה, מעמתים אתכם הלקוחות מול פרטי ההובלה שנמסרו מראש ולאחר מציאת אי דיוקים כאלה ואחרים, הופכים את הצעת המחיר ללא רלוונטית ופותחים במשא ומתן מחודש על תוספת למחיר ההובלה המקורית, שלעתים ללא פרופורציה לכלל ההובלה.

לכן, בעת עריכת סקר שוק לבדיקת מחיר, שימו לב ותנו את הדעת איזו חברת הובלות עומדת מולכם ובכוונתה לעמוד בהצעת המחיר שנתנה ואם בכוונתה לעמוד במחיר שניתן על ידה.

באם רצונכם הינו הובלת דירה בראש שקט נטולת הפתעות, ברמת ביצוע גבוהה, עם התנהלות תקינה ומכובדת, צרו קשר ותיווכחו, שאפשר לעבור דירה ללא תלאות מיותרות. לאחר הזמנתכם כמובן, חובת ההוכחה עלינו. כי אותנו באופק הובלות האמינות מחייבת.


ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 052/6060209 --- [לא בשבת ]

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים