052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלות דירות במרכז

דף הבית >> הובלות דירות >> הובלות דירות במרכז
בס"ד


 
הובלות דירות במרכז | הובלות במרכז | הובלות קטנות במרכז | הובלות דירות | הובלות בתל אביב | הובלות קטנות | הובלות | הובלה

מעוניינים בשרות הובלות דירות במרכז ? הובלות דירות קטנות במרכז ? הובלות קטנות במרכז ? הובלות קטנות במרכז ?

אופק הובלות הינה חברת הובלות המתמחה בהובלות ציוד ביתי ומשרדי. הכולל שרותי נגרות, התקנות ושרותי מנוף. באופק הובלות צי רכבים בגדלים שונים, המאפשר לנו כניסה וחניה לשם העמסה ופריקה בכל רחובות המרכז ושירותי הובלות דירה במרכז.

חשיבותן של רכבי ההובלה אינה מוטלת בספק, היות וכשהמדובר בהעמסת דירות, שמיקומן ברחובות הצרים של תל אביב וכל אזור המרכז, לא כל משאית עבירה בכל תנאי, מה שמייקר ולעתים מסבך את ביצוע ההובלה, גם כשהמדובר בהובלה קטנה. כמובן שלצורך הובלות דירות קטנות כשרכב קטן יעיל יותר לביצוען, אזי עלויות של רכב קטן או טנדר הינם זולות יותר, מה שמאפשר לנו להיות אטרקטיביים בסוג הובלות זה.

אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה בתחום, כך שעם הזמן כשאנו נתקלים בבעיות מכל סוג, אנו מפיקים לקחים ומסיקים מסקנות לפיתרון בעיות טרם התעוררותן.

כמו כן אנו באופק הובלות שמנו לעצמנו למטרה : הגינות, יושר, שקיפות ועמידה בהתחייבויות ובמחירים שהוצעו במעמד הזמנת ההובלה, דבר שמאוד מבוקש בענף זה.


 
ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 052/6060209 ---

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ונציגנו יחזרו בהקדם 
 

 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים