052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלות דירות בגבעתיים

דף הבית >> הובלות דירות >> הובלות דירות בגבעתיים
בס"ד


 
הובלות דירות בגבעתיים | הובלות בגבעתיים | הובלות קטנות בגבעתיים | מוביל הובלות דירות | הובלות בתל אביב | הובלות | הובלה
 
מעוניין בשרות הובלות דירות בגבעתיים ? הובלות קטנות בגבעתיים ? הובלות  בגבעתיים ?

אופק הובלות הינה חברת הובלות המתמחה בביצוע הובלות דירות בכל סדר גודל בצורה מקצועית ואחראית, תוך שימת דגש על מקצועיות, אדיבות, אמינות ועמידה בכל ההתחייבויות שניתנו במעמד קבלת הצעת המחיר להובלה המדוברת.

באופק הובלות צי רכבים בכל הגדלים, מה שמאפשר לנו התאמת כלי הרכב של ההובלה להובלה המתבקשת. נתון זה מוזיל עלויות והופך את ההצעה הניתנת על ידינו לתחרותית ואטרקטיבית, ללא פגיעה ברמת ביצוע ההובלה.

אופק הובלות הוקמה בשנת 1995 ומאז נותנת שרות לכל אזור המרכז ככלל ולאזור רמת גן גבעתיים בפרט, בשל מיקום משרדיה - רמת גן. הכרת השטח על ידי מנהלי החברה ועובדיה, מהווה יתרון בולט על פני קולגות שאינם מכירים את השטח ולעתים מתמודדים עם בעיות שנוצרות בשל אי הכרת השטח. כגון : רחובות ביאליק והרצל, שבשעות מסוימות אסורה לכניסת משאיות.

לכן : בעת הגעתכם לשלב קבלת הצעות מחיר מחברות הובלות, נסו אותנו והיווכחו כי הבחירה באופק הובלות לביצוע ההובלה, תתגלה כנכונה בין שלל הצעות המחיר הלא רציניות. 
ליצירת קשר באתר לחץ כאן ונציגנו יחזרו בהקדם

 ליצירת קשר בטלפון ישיר - אלדד --- 052/6060209 ---

 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים