052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלות דירות

דף הבית >> הובלות דירות
אופק הובלות 052-55555322

בס"ד
 
הובלות דירות | הובלת דירה | הובלות | הובלה | מובילים

בשעה טובה !!! סיימתם את כל הכרוך ברכישת/השכרת בית/דירה חדשה. כל הנותר לכם על מנת להשלים את המשימה הינו, בחירת חברת הובלות שתעביר את כל הכבודה שצברתם עד ליום זה. מהדירה שכיום הנכם מתגוררים בה, או מאחסנה שהציוד נמצא בה, לדירתכם החדשה.

על מנת שהעברת הדירה תתבצע בדרך הנכונה, הנכם צריכים לבחור בחברת הובלות שתענה על דרישתכם ברמה המקצועית ובהתנהלות הוגנת, תוך עמידה בהתחייבויות שניתנו ללא עוררין. על מנת למנוע הפתעות ועוגמת נפש מיותרת, חשוב ליצור קשר עם 
חברת הובלות ותיקה ומנוסה בענף הובלת הדירות.

הידע, ההתנסות וההתנהלות מול קהל לקוחות, שנצבר במהלך כל שנות פעילותה, בענף הובלות דירות, מהווה יתרון מוכח. הן לפתירת בעיות המתעוררות במהלך ההובלה והן לביצוע מושלם, ברמה גבוהה ובאופן רגוע.  

היות ובענף ההובלות אין איגוד מקצועי או פיקוח כלשהו על העוסקים במלאכת העברת הדירות, נוספו לענף זה עשרות רבות של "חאפרים" הקוראים לעצמם בשמות כאלה ואחרים ומשקיעים את מיטב כספם, ביצירת מצג שווא בנוגע לשרות אותו  הם נותנים, על ידי חברות פרסום באינטרנט והמלצות פיקטיביות, שאין להם אחיזה במציאות.

 לכן, בעת בחירת
חברת הובלות, התרכזו לא רק בפרסומים אודות החברה {שנרכשים לכל המרבה במחיר} אלא, צרו קשר טלפוני ונהלו שיחה עניינית, עם הנציג מטעמה של חברת ההובלות ובררו, על איזה שרות אתם משלמים במיטב כספכם, מה הן ההבטחות הניתנות לכם, באיזה רמת ביצוע תתבצע ההובלה, אם המוצרים יארזו באריזות מגן טרם הורדתם למשאית ההובלות ואם בכוונת חברת ההובלות לעמוד בכל התחייבויותיה.

 זכרו !!! המחיר אותו תקבלו בהצעת המחיר, הינו נגזרת של רמת שירות. הזול לעתים אינו הטוב, או עומד בסטנדרטים ירודים הדרושים לביצוע הובלת דירה והיקר הינו יומרני לעתים קרובות. בחרו הצעת מחיר לא מהגבוהות ביותר ולא מהנמוכות ביותר. הצעת המחיר הממוצעת מניסיון משקפת את העלות הריאלית להובלה בה הנכם מעוניינים.

אנו בחברת
אופק שרותי הובלה, מתחייבים למתן שרות פרטני וכוללני ברמות הגבוהות, תוך התחשבות עילאית ברצון הלקוח. היות וכך, לאחר הבחירה בנו כחברת ההובלות שתעביר את דירתכם, הרינו כשכירים העושים את רצון המעסיקים, עד לסיום העברת הדירה.
 
ליצירת קשר באתר לחץ כאן

ליצירת קשר מיידי --- 052/6060209 --- אלדד 


 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים