052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלות ברמת השרון

דף הבית >> הובלות >> הובלות ברמת השרון
בס"ד
 
הובלת דירה ברמת השרון | הובלות דירות ברמת השרון | הובלות ברמת השרון | מוביל ברמת השרון | הובלות קטנות ברמת השרון.

 
מעניינים בשירות הובלת דירה ברמת השרון? הובלות דירות ברמת השרון? הובלות קטנות או סטודנטים ברמת השרון?

אופק הובלות הינה חברת הובלות דירות מקצועית, אחראית וותיקה בתחום הובלת דירות ושירות הובלות קטנות ברמת השרון והמרכז, החל משנת 1995 ועד בכלל. את יתרונותיה של חברת הובלות מקומית על פני חברת הובלות מרוחקת באה לדי ביטוי המתן שירות מיידי, לקיחת אחריות וטיפול בבעיות טרם ההובלה, בזמן ההובלה ואף לאחריה.

בחברת אופק הובלות מועסקים צוות עובדים מקצועי ואמין שיבצע עבורכם הלקוחות את כל שירותי הובלות דירות והשירותים הכרוכים במעבר דירתכם. סבלות מקצועית, פירוקים והרכבות רהיטים ואריזת תכולת דירתכם.

אנו בחברת
אופק הובלות עומדים בכל התחייבות. אם המדובר בהתחייבות לביצוע כל העבודות הכרוכות במעבר דירתכם ואם המדובר בהתחייבות למחירים ולזמנים, שכן בימינו הצעת מחיר הניתנת על ידי חברת הובלות הינה בגדר המלצה ללא התחייבות. מצב זה נוצר על מנת שתבצעו את הזמנת ההובלה ותיפסלו את יתר הצעות המחיר שניתנו מהקולגות וביום ההובלה נכונה לכם הפתעה בדבר תוספת למחיר הנקוב בגין סיבה כזאת או אחרת והסיבות לא חסרות.

אנו באופק
הובלות מבטיחים הובלות מכל סוג מקצועיות ומתחייבים לעמידה בזמנים שנקבעו ולמחירים שניתנו לכם במעמד ביצוע סקר שוק שלכם טרם סגירת עסקת הובלת דירתכם.

ליצירת קשר מיידי – אלדד --- 052/6060209 ---

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם 
 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים