052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלות ברמת גן

דף הבית >> הובלות >> הובלות ברמת גן
בס"ד

 
העברת דירות ברמת גן | הובלות דירות ברמת גן | הובלת דירה ברמת גן | הובלות | הובלה | הובלות קטנות | הובלה קטנה

הובלה ברמת גן הינה הובלה שעשויה לעתים קרובות להיות מורכבת הן מבחינת זמנים, נגישות,ומבנים למשאיות. 
 
 הובלות ברמת גן - זמנים
 

ברמת גן, ישנם רחובות שבהם לא ניתן להיכנס עם רכב שמשקלו מעל ארבע טון, בשעות מסוימות על פי חוק, ותמרור המורה על אין כניסה, עם פרוט של השעות. הרחובות שבהם לא ניתן להיכנס הם: ברחוב הרצל, בקטע מרחוב הראה, ועד לרחוב זבוטינסקי. כמו כן ברחוב ביאליק, בקטע הרחוב שבין זבוטינסקי, לרחוב קריניצי.,לכן אם יעד הנסיעה שלכם הינו בקטעים אלו, אזי עדכנו את חברת הובלות בדבר מגבלת זמן זו.
 
 הובלות ברמת גן - נגישות
 

ברמת גן קיימים בתים, שמיקומם הינו בלב השכונות, ברחובות צרים שבהם משאית אינה יכולה לעבור, בגלל מידותיה, ובמידה ואכן משאיות יכולות לעבור, אינם יכולים לעצור את המשאית באמצע הרחוב ולחסום את התנועה. במקרים אלו, יש לעשות עבודת שטח, ולבדוק מה הן השעות שבהם הרחוב פחות מאויש ממכוניות, ואז לתאם את ההעמסה, או פריקת תכולת המשאית. במקרה ומשאית אינה עוברת, יש לעדכן את חברת ההובלה, כדי למנוע עוגמת נפש ותוספות מחיר, וגם כדי לאפשר לחברת ההובלה להצטייד בעגלות, אביזרים, או רכב שמותאם לעבודות מסוג זה.
 
 הובלות ברמת גן - מבנים
 

ברמת גן קיימים מבנים הידועים בכינוים "רכבת" ,משום מספר הכניסות שישנו לכל בנין. במקרה זה, ישנו מרחק הליכה מעל הממוצע, בצורה יוצאת דופן, מה שמקשה על עבודת הסבלות, גורם להובלה להימשך מעבר להובלה רגילה, ואף מבחינת קושי הפיזי, אותו נדרש מהמובילים הראויים לתוספת מחיר ובצדק. לכן, בעת הצעת המחיר, ציינו בפני המציע את הנתון הזה, ושיכלול זאת בהצעת המחיר.

אנו חברת אופק הובלות, עובדים, מספקים שירותי הובלה ברמת גן ומשרדנו בעיר משנת 1995.

אנו בחברת
אופק הובלות מתחייבים, כי כל הצעה שתינתן, תכלול את נתוני הדירות. כי אצלנו - האמינות מחייבת


 
ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 052/6060209 ---

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

                                  


 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים