052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלות ברחובות

דף הבית >> הובלות >> הובלות ברחובות
בס"ד
 

 
הובלת דירה ברחובות | הובלות דירות ברחובות | העברת דירה ברחובות| הובלות | הובלה | הובלות קטנות

 
מעוניינים בשירות הובלות ברחובות ? הובלות דירות ? הובלות קטנות ברחובות ? מחפשים מוביל מקצועי, אמין והוגן לביצוע הובלות דירות ברחובות ?

העיר רחובות הינה אחת מערי ישראל הותיקות, שמאז היווסדה ועד היום בתנופת התפתחות ובנייה, כך שלאורך השנים שיטות הבנייה הינם רבות ומגוונות, מה שגורם לכל הובלה לא להיות זהה לקודמתה והדבר בא לידי ביטוי בקושי והמורכבות בביצוע ההובלה. אולם חברת הובלות העוסקת בתחום בצורה מקצועית ואחראית כבר עברה את כל סוגי ההובלות האפשריות בעיר רחובות. נתון זה רצוי לקחת בחשבון בעת בחירת חברת הובלות לביצוע הובלת דירה.

לנו בחברת
אופק הובלות יש הניסיון הנדרש והמתבקש לביצוע מלאכת העברת הדירה בצורה מקצועית ואחראית והחשוב מכל, בצורה הוגנת ושקופה תוך עמידה בהתחייבויות שניתנו בעת סגירת העסקה של הובלת דירתכם.

בעיר רחובות, כפי שצייננו לעיל, ישנם מגוון רחב של סוגי דירות/בתים, שכאשר הנכם מציינים את כתובת מגוריכם ובתיאור כללי,
חברת הובלות העובדת ברחובות מודעת לשיטת ההובלות הרצויה והמומלצת הדרושה לביצוע הובלת דירתכם ובאיזה כלים להשתמש ולהיעזר על מנת להביא לביצוע מושלם של העברת דירתכם. כגון,מנוף חיצוני אם המדובר בקומה גבוהה ללא מעלית, או באם ישנה והינה צרת מימדים ולא תסייע רבות בביצוע ההובלה, דבר שיצריך העלאת תכולת הדירה דרך חדר המדרגות, או אם המדובר בקומה גבוהה, אזי ישנו קושי ולא מומלץ בהרמת חפצים עדינים, גדולים ומורכבים, גם אם המדובר בתוספת עלות הזמנת מנוף חיצוני, כי הרי הציוד והתכולה חייבים להגיע ליעדם בצורה הטובה וללא נזקים.

כמו כן, ישנם בתי שיכון בעלי חדרי מדרגות צרי מידות שלא ניתן להעביר ציוד דרכם, כגון ספות של סלון בעלי שלושה מושבים,ארוניות גדולות ורחבות, ושאר ציוד, כל דירה וציודה.במקרים אלו, אנו משתמשים לרוב באמצעות מנוף חיצוני אם ניתן ואם לא אזי ההרמה מתבצעת באמצעות חבלים דרך חלון רחב מימדים, שזו עבודה הדורשת את מלוא האחריות, המקצוענות,הידע והניסיון.
לכן, כאשר מגיע זמן חיפוש אחר
חברת הובלות לביצוע העברת דירתכם, בחרו בחברת אופק הובלות לביצוע ההובלה, כי לנו בחברת אופק הובלות יש גם את הידע והניסיון וגם הוותק הרצוי [משנת 1995] לביצוע המושלם. 
ליצירת קשר מיידי אלדד - 052/6060209

ליצירת קשר באתר לחץ
כאן ונציגנו ייצרו קשר
 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים