052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלות בנתניה

דף הבית >> הובלות >> הובלות בנתניה
בס"ד

 
בשעה טובה, סגרתם את עסקת החלפת דירתכם על כל המשתמע מכך, אם המדובר בהעברות הכספים למוכרים, או בשיפוצים הנדרשים על מנת להיכנס למשכנכם החדש. המשימה האחרונה אך הכבדת משקל עדיין עומדת לנגד עינכם ואינכם יודעים כיצד ואיפה לחפש, מי מציע ואיזה שרות לו הנכם צריכים.

אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה המתמחה בכל שירותי ההובלות. הובלות דירות, הובלות משרדים, שירותי נגרות ושירותי אריזה. צוות מקצועי, ותיק ואמין יבצע עבורכם את השירות שהוזמן במקצועיות, מיומנות ואורך רוח.

אנו בחברת
אופק הובלות מודעים לעובדה זאת, מה גם שישנם לקוחות שבמהלך חייהם לא נזקקו לשרות הובלות, היות ולא שינו את מקום מגוריהם ועכשיו כשכך המצב אינם יודעים מה הם השלבים של הזמנת הובלה, על מה לשים דגש ואיך לא "ליפול "על חברת הובלות שמנצלת מצבים אלו, לשם עשיית רווח קל ומהיר.

אנו באופק
הובלות מבצעים את כל סוגי הלקוחות, ובתמורה לכספכם אתם מקבלים שרות מלא ומסביר פנים עם מלוא תשומת הלב והסבלנות, ובצורה הכי הוגנת וישרה. כי אנו באופק הובלות, הקו המנחה אותנו הינו שכאשר הנך מנהל את עסקיך בצורה השקופה והישרה, בסופו של יום אנו כחברת הובלות נמשיך במגמה של עלייה, על ידי יצירת לקוחות מרוצים שימליצו עלינו כחברה המובילה בתחום, לא רק במקצועיות אלא גם באמינות וביושר. 
ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 052/6060209 ---

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ונציגנו יחזרו בהקדם

 
 
 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים