052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלות במנוף

דף הבית >> הובלות במנוף
אופק הובלות 052-5555322

בס"ד
 
 
הובלות במנוף | הובלות דירות במנוף | הובלת דירה במנוף          העברת דירה
 

אחת הדרכים היעילות והבטוחות להעביר את ציוד דירתכם בהיעדר מעלית, או בקיומה של מעלית צרת מימדים לקומות גבוהות, הינה באמצעות הובלות במנוף, המותקן על גבי  משאיות בגדלים שונים. מנופים אלו עובדים על אחד מצידי הבניין, וממוקם בדרך כלל על גבי חלון הגדול. על מנת שתכולת הבית בכללותה תעבור, תוך כדי שימוש במנוף. מנוף זה בהינף אחד, מסוגל להרים משא כבד, מסורבל, ועדין, ללא סיכון של פגיעה בסיבובים, או בעיקולי המדרגות. ולכן, אפשרות לשימוש בהובלות במנוף הינו  הפיתרון האולטימטיבי לשירותי הובלות דירות, או ציוד.
 
 

יתרון נוסף לעבודה עם מנוף, הוא העובדה שכל חפציכם האישיים והיקרים, אינם עושים את דרכם מהמשאית, לכניסה הראשית של הבניין. ומשם לעבר המעלית, ששם שוהים עד לבואה, דבר שפוגע בפרטיותכם.אלא ישירות מהמשאית שעומדת בסמוך למנוף, ומשם ישירות לתוך דירתכם. דבר שאף חוסך ומקצר את זמן ההובלה, פריקה.עבודת המנוף אמנם מצריכה תוספת תשלום, אולם מעלה את רמת הובלת דירה, לרמה הגבוהה והחכמה ביותר, שמשלבת טכנולוגיה מתקדמת, עם נגיעה אנושית ומקצועית, שבלעדי מנוף טיפוס לקומות הגבוהות, זמן ההובלה היה נמשך זמן רב, ועלול היה אף שלא במתכוון, לגרום לפעמים לנזקים לציוד, או לבריאותו של המוביל. (שגם על בריאות המוביל יש לחשוב)

אנו בחברת
אופק הובלות, מציעים לכם את שרותי המנוף, ואתם לאחר בחירתכם בחברת הובלות, ציינו בפני נותן ההצעה כי הנכם מעוניינים בשירות הובלת דירה במנוף, ואנו נדאג לכל התיאומים.
 
אופק הובלות - אמינות ומקצועיות מעל הכל.

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן - ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר ישיר ולייעוץ - אלדד - 052/5555322

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים