052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלות בבת ים

דף הבית >> הובלות >> הובלות בבת ים
 
  
בס"ד 
הובלות בת ים | הובלות בבת ים | הובלות דירות בבת ים | הובלה בבת ים | הובלות קטנות בבת ים | הובלות דירות | הובלת דירה | הובלות | הובלה

מעוניינים בשירות הובלות בבת ים ? הובלות דירות בבת ים ? הובלות קטנות בבת ים ? הובלות במנוף בבת ים ? הובלות, אריזה ואחסנה ?

אופק הובלות הינה חברת הובלות בבת ים, ותיקה ומקצועית, המתמחה בשירותי כל סוגי הובלות הדירות בבת ים ולכל הארץ. לרשותנו צי רכבים בכל גודל, המאפשר מתן כל סוג וגודל של הובלות דירות.

בחברת
אופק הובלות מועסקים צוות עובדים ותיק, מקצועי ויעיל, המבצע את כל מגוון העבודות הכרוכות במעבר דירה, בצורה מקצועית ומיומנת הכולל אריזה, סבלות, פירוקים והרכבות והתקנת מכשירי l.c.d. כך שבעת הזמנתכם שירות הובלה, תקבלו את כל השירותים תחת קורת גג אחת כעסקת חבילה.

בת ים הינה עיר המורכבת מאזורים שניבנו לאחרונה ושכונות ותיקות. היכרות השטח של כל הבניינים מהווה יתרון בולט לחברת
הובלות מקומית, על פני הקולגות מאזורים אחרים. היות ובמעמד עריכת סקר שוק, חברת ההובלות או מי מנציגיה אינו בקי בשטח ואינו יודע את היתרונות והחסרונות של כל אחד מיעדי ההובלה. נתון זה בא לידי ביטוי ברגע הגעת המובילים ביום ההובלה. שכן המשפט לא ידעתי, לא שמעתי, לא אמרת, הינם מונחים באופן קבוע בפיהם והמשמעות שלהם הינה "התכוננו להעלאת המחיר".

אנו בחברת
אופק הובלות מכירים את כל רחבי העיר, על כל המשתמע ובעת מתן הצעת המחיר אנו לוקחים זאת בחשבון. כך שהצעת המחיר הניתנת על ידינו, הינה מחייבת אותנו ואיננו מתנערים מהתחייבויות. כי לנו באופק הובלות חשובה דעתכם לפני ההובלה, במהלכה, בסיומה ובאופן התנהלותה. היות ואותנו באופק הובלות האמינות מחייבת. 
ליצירת קשר באתר לחץ כאן ונציגנו יחזרו בהקדם

ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 052/6060209 ---
 

 
 
 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים