052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלה קטנה

דף הבית >> מאמרים >> הובלה קטנה
בס"ד

הובלה קטנה | הובלות קטנות | הובלת דירה קטנה | הובלת דירה | הובלות
 
מזל טוב ! רכשתם פריט ציוד, מוצר חדש, או יד שנייה. מחפשים מוביל זמין, מקצועי, איכותי ובמחירים הוגנים? אנו באופק הובלות מעוניינים לבצע לכם את ההובלה ללא דופי וברמה מקצועית.

את כל ההובלות בכל סדר גודל אנו מתמחרים בצורה ההוגנת ביותר השווה לכל כיס, היות וברשותנו עומד צי רכבים שבכל זמן נתון נמצאים כמעט בכל רחבי הארץ וכך אנו יכולים לבצע הובלות קטנות במחירים אטרקטיביים במיוחד.

חשוב לציין כי היות והמדובר בדרך כלל ברהיטים שלרוב נעשה בהם שימוש, כגון מוצרי חשמל מכל הסוגים ורהיטים והיות והמוצר אינו במצב שבו נרכש, דרושה רמה מקצועית מעבר לנדרש ממוצר חדש ולכן לרשותנו מגוון רכבים המצוידים בכל האמצעים הדרושים, כדי להבטיח את שלמותם,כמו גם על ידי עטיפה מקצועית לשם הכנת המוצר להובלתו הבטוחה והמושלמת.

כמו כן, בעת הגעת המובילים לבצע עבורכם הובלה קטנה, לעתים מתגלים פגמים כאלה ואחרים במוצר. אם ניתן לסדר או לשקם את המוצר על ידנו, אנו נעשה זאת ללא תשלום נוסף כהבעת רצון טוב והענקת שרות מכל הלב. כי  אצלנו באופק הובלות עושים את כל שניתן, כדי שאתם הלקוחות תהיו מרוצים מהחלטתכם בבחירה בנו כחברה המובילה .

לכן, אם הנכם קוראים מאמר זה ועדיין מתלבטים, צרו קשר ותיווכחו כי כל הובלה באשר היא, אצלנו בחברת אופק הובלות זוכה ליחס מקצועי ורציני.  
ליצירת קשר מיידי – אלדד --- 0526060209 ---

ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים