052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלה עדכנית

דף הבית >> מאמרים >> הובלה עדכנית
בס"ד

הובלה עדכנית | הובלת דירה | העברת דירות | הובלות
 
תחום הובלות שינה את פניו ללא היכר בשנים האחרונות, דבר הנובע בשינוי הצרכים של הלקוחות העסקיים והפרטיים, המבקשים שירותי הובלה ואף מהקדמה הטכנולוגית בימינו.

שינויים אלו שהתרחשו בתחום, נועדו להביא את ענף ההובלות מצורת חשיבה מיושנת לצורת חשיבה חדשנית ומעודכנת, תוך מתן פתרונות הולמים לבעיות שבעבר נותרו ללא פיתרון הולם ובטוח.

לכן חשובה מאוד העברת הנתונים והאינפורמציה, מכם הלקוחות אלינו לחברת ההובלה, על מנת לקבל פתרונות  לבצוע העבודה בשיטות מתקדמות ובטוחות ביותר העומדות לרשותנו.

מסרו את אופי החפצים אותם הינכם מעוניינים להעביר. כמו כן חפצים שאינם בגודלם הסטנדרטי ומהווים קושי בביצוע ההובלה, את גודל המעלית[במידה ויש כזאת] ואף אם אין הסתייגויות של דיירי הבניין לעשות בה שימוש, לצורך הובלת דירה, אם יש גישה ממקום חניית המשאית ועד לכניסה לבנין.ואנו נתאים לכם את ההובלה הרצויה והאידיאלית, תוך שימוש בציוד התואם את אופי והצרכים של כל הובלה על מנת למנוע נזקים, וסרבול מיותר.  

 אופק הובלות אתך - לאורך כל הדרך

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר מיידי  --- אלדד --- 052/6060209
 

 
 
 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים