052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלה סטודנטים

דף הבית >> הובלה >> הובלה סטודנטים
 
בס"ד

הובלה סטודנטים | הובלות סטודנטים | הובלות דירות סטודנטים | הובלות קטנות סטודנטים | הובלות דירות | הובלות | הובלה
 
 
מעוניינים בשירותי הובלה סטודנטים ? הובלות דירות סטודנטים ? הובלות קטנות סטודנטים ?

 
מחפשים חברת הובלות מקצועית , אחראית המתחשבת בכל צרכי לקוחותיה בין אם בעמידה בזמנים ובין בעמידה בכל ההתחייבויות הן למחיר והן לזמנים? אנו באופק הובלות ערים לכל צרכי לקוחותינו ומאפשרים גמישות בביצוע הובלות וברמת מחירים אטרקטיבית.

באופק הובלות מועסקים צוות עובדים אחראי ובעל תודעת שירות, המשלב ביצוע מושלם ומקצועי של הובלת דירתכם, עם אחריות וסבלנות מהנדירים בענף ההובלות ובכך מוריד מכם לחץ מיותר, הבא לידי ביטוי במהלך ביצוע הובלת דירה, מה שמתקבל בהבנה מבחינת צוות ההובלות וכך הובלת דירה מתבצעת על מי מנוחות וללא מתחים מיותרים.

אופק הובלות הוקמה בשנת 1995 כחברת הובלות דירות, כך שכל עובדינו הינם בעלי ניסיון שנרכש בפרק זמן זה והתנהלות כל הובלה מראשיתה ועד לסופה הינה ביושר ואמינות המשרתת את אינטרס הלקוח, לפני אינטרס החברה. כי מוטו החברה הינו, שכל לקוח מרוצה, כמוהו כמסע פרסומי יעיל ואפקטיבי. כך שכאשר אנו ניגשים לעבודה, הלקוח תמיד צודק אינו גימיק, אלא דרך חיים ושירות קודם לכל.

באופק הובלות שמנו לעצמנו דגש על יושר וניהול משא ומתן בצורה שקופה וישרה. התחייבות הניתנת על ידינו תתמלא עד תום. הן ברמת התחייבות לביצוע והן ברמת שמירה על מחיר הובלה שניתן, במעמד ביצוע סקר שוק על ידכם. כי אותנו באופק הובלות, האמינות מחייבת וכך אנו פועלים. 
ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם
 
ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 052/6060209 ---
 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים