052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלה ברמת השרון

דף הבית >> הובלה >> הובלה ברמת השרון
בס"ד
 
הובלה ברמת השרון | הובלות ברמת השרון | הובלות רמת השרון | הובלות דירות ברמת השרון | הובלות קטנות ברמת השרון

 
מעוניינים בשירות של הובלה ברמת השרון ? הובלות דירות ברמת השרון ? הובלות קטנות ברמת השרון ? הובלת דירה ברמת השרון ? הובלות במנוף ברמת השרון ?

אופק הובלות הינה חברת הובלות, המתמחה במתן שירותי הובלות ברמת השרון והסביבה. לרשותנו צי רכבים בכל גודל, המאפשר לנו התאמת רכב ההובלה להובלה המבוקשת ועל ידי כך הוזלת עלויות של הובלות. מה שהופך את שירותי ההובלה לאטרקטיביים במיוחד ביחס לשאר חברות הובלות, העוסקות בהובלות ציוד מכל סוג.

באופק הובלות מועסקים צוות עובדים ותיק, מקצועי ומיומן בכל העבודות הכרוכות בהובלות דירות : אריזת תכולות דירות, פירוקים והרכבות רהיטים על ידי עובדים מיומנים, סבלות מקצועית ואחסנת תכולות מכל סוג , בכל גודל ולכל תקופה.

אופק הובלות הוקמה בשנת 1995 ומאז משרתת מספר לא מבוטל של לקוחות, שהתנסו בשירותינו ונוכחו לדעת, כי אם רוצים לעבור דירה בצורה רגועה ואחראית תוך מתן שקט נפשי לכל הסובבים, עושים זאת על ידי חברה ותיקה בתחום כמונו, שאז לא כל מה שמעניין הינו, עשיית רווח מיידי ללא כל כוונה לעבודה בהמשך, או הפניית לקוחות על ידי לקוחות מאוכזבים מהשירות. לנו באופק הובלות חשובה דעתכם על ביצוע ההובלה ועל כל ההתנהלות הסובבת את עסקת הובלת דירתכם, כי אנו לוקחים בחשבון שכל לקוח מרוצה, כמוהו כקמפיין פרסומי יעיל ואפקטיבי. כך שרמת השירות אותו אנו נותנים הינו מהגבוהים בענף הובלות הדירות.

באופק הובלות שמנו לעצמנו דגש על אמינות והתנהלות שקופה וישרה, בכל הנוגע להתחייבויות שניתנו במעמד חיפוש אחר מוביל דירות לביצוע כל עבודה. כך שכל התחייבות הניתנת על ידינו, אם המדובר בהתחייבות לביצוע או למחיר, מתמלאת עד סופה. כי אותנו באופק הובלות האמינות מחייבת.

לסיכום :
באופק הובלות אנו מציעים לכם את שרותי הובלות בשרון הכוללות מנוף בשעת הצורך, קבלת תמורה מלאה לכספכם והחשוב ביותר הפיכת החוויה של הובלת הדירה לחוויה נעימה על כל המשתמע.
כי אנו באופק הובלות הגענו לתובנה כי לקוח מרוצה, הינו הפרסום היעיל ביותר בענף זה וכמו שנאמר "אין חכם כבעל ניסיון". 
 
ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 052/6060209 ---

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים