052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלה ברמת גן

דף הבית >> הובלה >> הובלה ברמת גן
 
בס"ד

הובלה ברמת גן | הובלות ברמת גן | הובלות דירות | הובלות רמת גן | הובלת דירה | הובלות קטנות ברמת גן


עוברים דירה ברמת גן או לרמת גן ? מחפשים חברת הובלה ברמת גן ? מעוניינים בשרותי הובלות אחראים ומקצועיים ?

אנו בחברת אופק הובלות נותנים שרותי הובלות לכל הארץ ככלל ולתושבי רמת גן בפרט, החל משנת 1995 ועד בכלל. לרשותנו עומד צי משאיות הכולל מנוף ייעודי להובלות דירות בקומות גבוהות באם אין מעלית, או קיומה של מעלית צרת מימדים, שאינה מסייעת בהעמסת הציוד או בפריקתו.

חברת אופק הובלות חרטה על דיגלה מתן שרות אישי ומקצועי והחשוב ביותר היותנו חברת הובלות שעושה את עסקיה בצורה ישרה ושקופה, כך שמתן שירותי הובלות, ביצוען ואופן ההתנהלות הינו יוצא דופן לענף זה. אזי אם הנכם מעוניינים לבצע הובלת דירה ולהרגיש שקיבלתם תמורה מלאה לכספכם וכי העבודה בוצעה על מי מנוחות וללא תלאות מיותרות ומלווה הדרכה צמודה, זה הזמן להזמין את נציגנו למתן הצעת מחיר ולהיווכח אף שהחכמה הינה לא מתן הצעת מחיר לביצוע ההובלה במחיר על גבול ההפסד ורק לאחר הגעת המובילים ל"הוסיף" למחיר המקורי את הסכום הרצוי והמשקף של עלות ההובלה, מה שמהלך זה מלווה בעוגמת נפש והרגשת סחטנות, ולא פחות קשה ההרגשה של היותכם "מרומים".

אנו באופק הובלות מתחייבים בזאת להעניק לכל תושבי רמת גן והפריפריה שרות אישי ומסור גם אם המדובר בייעוץ בלבד, תענו באורך רוח והמון סבלנות, כי אצלנו מתן שרות הינו ללא תמורה ולו רק למנוע מכם הלקוחות התנסות מיותרת בחברת הובלות שאינה מכבדת את לקוחותיה, כמו את עצמה.נסו אותנו ותיווכחו כי שרות הינו שם המשחק, בו אנו תמיד, אבל תמיד מנצחים.
 
ליצירת קשר מיידי – אלדד --- 052/6060209 ---

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן ונציגנו יחזרו בהקדם.

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים