052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלה בראשון לציון

דף הבית >> הובלה >> הובלה בראשון לציון
 
בס"ד

הובלה בראשון לציון | הובלות בראשון לציון | הובלות ראשל"צ
 

 
מעוניינים בביצוע הובלה בראשון לציון ? מחפשים חברת הובלות בראשון לציון לביצוע הובלה ? מעוניינים בהובלה במנוף בראשון לציון ?הגעתם למקום הנכון.

אופק הובלות הינה חברת הובלות המספקת את כל שרותי ההובלות בכלל ושרותי הובלות בראשון לציון בפרט. בנוסף אנו מבצעים שרותי הובלות במנוף שבבעלותנו, כך שכאשר הנכם מעוניינים בהובלות מסוג זה, אזי כל התאום בין כל הגורמים מתבצע על ידינו ברמת דיוק גבוהה, כמו גם חיסכון בעלויות מנוף, שלעתים מייקרות את מחיר ההובלה בסכומים שאינם מבוטלים.

אופק הובלות הינה חברת הובלות שהוקמה בשנת 1995 על ידי אלדד וכיום הינה נשלטת בלעדית על ידו וכמו מי שניסה לבצע בעבר העברת דירה דרכנו, יודע כי הערך המוסף על עבודת ההובלה הינו שרות לקוחות יעיל ואפקטיבי, המבטיח מענה בצורה מקצועית ומובנת לכל העוסקים במלאכה, כמו גם לכל לקוחותינו - מתן תשובה לכל בקשה ושאלה והחשוב ביותר הגינות, סבלנות ויחסי אנוש מהטובים בענף ההובלות.

באופק הובלות מועסקים עובדים מקצוענים, ותיקים בענף הובלות דירות, שיעניקו לכם שירות אישי מכל הלב, באורך רוח ובסבלנות ראויה לשמה. על מנת שלאורך כל הובלת הדירה, כל מה שיישאר לכם הינו, אריזת ציוד אחרון ומבט כללי על אופן התנהלות וביצוע הובלתכם.

לסיכום :
אם הנכם מעוניינים בכל סוג של שרות הקשור לנושא ההובלות, המנוף, אריזה ואחסנה צרו קשר בכל זמן ותקבלו הסבר בכל נושא ובסבלנות הראויה.
 
ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר מיידי – אלדד --- 052/6060209 ---

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים