052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלה בפתח תקווה

דף הבית >> הובלה >> הובלה בפתח תקווה
בס"ד
 
 
 
הובלה בפתח תקווה | הובלות בפתח תקווה | הובלות פתח תקווה | הובלות דירות בפתח תקווה | הובלות דירות | הובלת דירה
 
מעוניינים בשירות הובלה בפתח תקווה ? הובלות דירות בפתח תקווה ? הובלות קטנות בפתח תקווה ? הובלות דירות במנוף בפתח תקווה ?

אופק הובלות הינה חברת הובלות בפתח תקווה המספקת את כל שירותי ההובלות. הובלות דירות, הובלות קטנות, הובלות במנוף, הובלות משרדים ואריזת תכולות. כל שירותי הובלות הניתנים על ידינו הינם בביצוע של עובדי החברה בהתאם לכישוריו.

אופק הובלות הוקמה בשנת 1995 כחברת הובלות, המתמחה בתחום הובלות דירות בכל הגדלים ובכל הסוגים. אחרינו מספר לא מבוטל של לקוחות, שהתנסו בשירותנו ונוכחו לדעת. שכאשר מעוניינים בביצוע כל הובלה, אופק הובלות הינה הכתובת היחידה לביצוע מושלם של הובלת דירה, על כל ההתנהלות הכרוכה בדבר.

באופק הובלות צוות עובדים ותיק, מיומן ובעל יכולות ביצוע גבוהות ומקצועיות. אריזת תכולות דירות, פירוקים והרכבות ברמה גבוהה והחשוב ביותר, בעלי תודעת שירות שיעניקו לכם שקט נפשי, לכל אורך ההובלה הנדרשת.

באופק הובלות צי רכבים בכל גודל, המאפשר לנו ביצוע כל הובלה בכל תנאי שטח ולכל סוגי ההובלות בכל גודל. נתון זה הינו בעל משמעות, הן בהגעת רכב ההובלה בסמיכות ליעד והן במתן שירות הובלה במחירים נוחים ואטרקטיביים.

אזי, אם הנכם מעוניינים באחד משירותנו, צרו קשר וקבלו שירות אישי ומסור ממיטב בעלי המקצוע בתחום.
 

ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם.

ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 052/6060209 ---
 

 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים