052-5555322
 

הובלות
הובלות דירות
הובלות משרדים
052-6060209
תפריט קטגוריות

הובלה במרכז

דף הבית >> הובלה >> הובלה במרכז
בס"ד
הובלה במרכז | הובלות דירות במרכז | מובילים במרכז | הובלות משרדים | הובלה | הובלות קטנות במרכז
 
אופק הובלות הינה חברת הובלות המספקת את כל שירות הובלה במרכז,  ותיקה, מקצועית ובעלת תודעת שירות ואמינות מהגבוהות בענף ההובלות.

לרשותנו צי רכבים שעיקר עבודתו בהובלות מהמרכז ולכל חלקי הארץ מאילת בדרום, עד לצפון הארץ הרחוק, אם המדובר בהעברת דירות, פריטים בודדים, או עבודת חלוקת ציוד מכל סוג.

הובלות במרכז - זמינות
לחברה בעלת צי רכב יש משקל גדול עד מכריע בעת הזמנת הובלה מיידית, שכן לא אחת אנו נדרשים להובלות מיידיות כתוצאה של אי הגעת מובילי דירות לעבודה מסוימת, מסיבה כזאת או אחרת לאחר שהוזמנה ההובלה על ידם וסוכמו כל הפרטים. לכן אנו בחברת אופק הובלות זמינים לעבודה ברוב שעות היום, גם אם המדובר בעבודה לביצוע מיידי.

הובלות במרכז - זמינות עובדים
עובדי החברה הינם זמינים אף הם בכל שעות היום לביצוע עבודות מעין אלו, ויוצאים לעבודה מסבירי פנים. שהרי לקוחות שנקלעו למצב ביש זה לא בחרו זאת מיוזמתם, אלא נקלעו אליו כתוצאה מבחירה לא נכונה של מוביל במעמד הצעות המחיר שניתנות.

הובלות במרכז - סוגי המשאיות
לרשותנו משאיות עם ארגז סגור המותאמות לעסוק בכל סוגי ההובלות בצורה הטובה והבטוחה, הכוללת עגינת הציוד לדפנות המשאית ועד לדופן הידראולית המאפשרת הרמת משאות כבדים בצורה אידיאלית.

הובלות במרכז - לסיכום
אנו בחברת אופק הובלות איננו מנצלים לקוח שבמצוקה המחפש חברת הובלות פנויה אלא ממשיכים לתת שרות איכותי במחירים הוגנים.

אצלנו באופק הובלות התחייבות לשרות הינה כיבוד הסכמים מול הלקוחות.
 
ליצירת קשר מיידי – אלדד --- 052/6060209 --- 

ליצירת קשר באתר לחץ כאן ונציגנו יחזרו בהקדם
 

אריזה
מנוף
הובלות במרכז
תפריט עמודים
אודותינו
אופק הובלות הינה חברת הובלות ותיקה, מקצועית העוסקת במתן שירותי הובלות דירות משנת הקמתה 1995 ועד היום בהנהלת אלדד רצון השירותים הניתנים על ידינו
הינם - הובלות דירות, הובלות דירות קטנות, הובלות סטודנטים, הובלות פריטים בודדים והובלות כלליות. עיקר פעילותינו הינו באזורים : תל אביב והמרכז אזור השרון,
השפלה ולכל הארץ.

לדף המלא - לחצו כאן >>
לייבסיטי - בניית אתרים